czwartek, 6 października 2022 06:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

#PomagaMY

Zagrali dla Zosi i Dominika
Zagrali dla Zosi i Dominika

Na boisku w Bobowie odbyła się, 19 września, impreza charytatywna ,,Gramy dla Zosi i Dominika”, podczas której chętni mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19.

03.10.2021 15:45
Już w sobotę Piknik Zdrowia. |Pomagamy Pawełkowi|
Już w sobotę Piknik Zdrowia. |Pomagamy Pawełkowi|

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański zaprasza mieszkańców Starogardu Gd. i okolic na PIKNIK Zdrowia, który wraz z Glinka Academy zorganizowany zostanie 11 września w Parku Nowe Oblicze.

09.09.2021 11:14
Dwóch żołnierzy biegnie i jedzie! Z Helu do Dąbia dla chorej Hani
Dwóch żołnierzy biegnie i jedzie! Z Helu do Dąbia dla chorej Hani

Zawodowo są żołnierzami, a w wolnym czasie lubią pomagać. Sławomir Tarczewski i Dariusz Grabiec zorganizowali charytatywną akcję na pomoc pięcioletniej chorej Hani z Brzeźnicy. Z Helu do Dąbia – jeden biegnie, drugi jedzie na rowerze. Jednym z ich przystanków na trasie było Grodzisko Owidz.

31.08.2021 14:00    1
Piknik Charytatywny dla Agaty już 7 sierpnia od godz. 16:00 przy SCK!
Piknik Charytatywny dla Agaty już 7 sierpnia od godz. 16:00 przy SCK!

Agata ma 12 lat. Dziewczynka przeszła niedawno operację usunięcia nowotworu niezłośliwego mózgu. W konsekwencji choroby ma uszkodzony narząd wzroku, niedowidzenie, niedowład prawej ręki, padaczkę. W jednym oku straciła widzenie całkowicie, drugim widzi tylko kontury postaci czy przedmiotów. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji i terapii. Agata jest również w trakcie ustalania diagnozy dotyczącej dalszego leczenia, które ma w największym stopniu przywrócić Jej możliwość widzenia i sprawnego funkcjonowania we wszystkich sferach życia społecznego, w tym również edukacji.

06.08.2021 11:39
Od pierwszych dni walczyła o życie - zbiórka dla Toli
Od pierwszych dni walczyła o życie - zbiórka dla Toli

Wrodzone zakażenie wirusem HSV-1, z którym niemalże od urodzenia mierzy się prawie trzyletnia Tola, odcisnęło ogromne piętno na kondycji jej zdrowia. Dzisiaj mała wojowniczka potrzebuje środków pieniężnych na dalszą rehabilitacje, która może jej pomóc w codziennym funkcjonowaniu.

25.07.2021 08:30
Ogrom cierpienia zamknięty w młodym ciele...
Ogrom cierpienia zamknięty w młodym ciele...

12-letnia Karina ze Skórcza cierpi na atypowy zespół hemolityczno - mocznicowy, głuchotę i padaczkę. Aby dziewczyna mogła w miarę normalnie funkcjonować, potrzeba jest rehabilitacja i kosztowne leczenie.

10.07.2021 10:10    1
Znalazł się dawca szpiku dla Asi Durawa!
Znalazł się dawca szpiku dla Asi Durawa!

Diagnoza usłyszana u 16-letniej dziewczyny i jej rodziny zmieniła ich styl życia o 180 stopni. Uczennica II klasy Technikum TEB Edukacja w Starogardzie Gdańskim Joanna Durawa, pełna życia nastolatka niemal w jednej chwili stanęła do walki z ostrym przeciwnikiem – białaczką szpikową typu M5. Cały czas można pomóc Asi w walce z chorobą poprzez wsparcie pieniężne.

07.07.2021 11:54
Pomóżmy pogorzelcom z Nowej Białej
Pomóżmy pogorzelcom z Nowej Białej

W Nowej Białej, miejscowości w woj. małopolskim, w sobotni wieczór wybuchł gigantyczny pożar. Ogień w kilkadziesiąt minut pochłonął ponad 40 budynków. Przeszło 100 osób zostało bez dachu nad głową.

21.06.2021 19:29
Pomóż Radkowi wygrać z guzem mózgu!
Pomóż Radkowi wygrać z guzem mózgu!

Pan Radek Szwedowski jest 44-letnim ojcem i mężem. Około 1,5 roku temu na świat przyszła jego córeczka. Ma też guza mózgu, który po czterech latach powrócił. Aby Pan Radek mógł stanąć na nogi i pokonać chorobę, potrzebne jest kosztowne leczenie i rehabilitacja, na którą nie stać rodziny państwa Szwedowskich. Aby zebrać niezbędne środki, utworzono internetową zbiórkę pieniędzy. Pomóc może każdy - wystarczy wpłacić choćby drobną kwotę, a jak to mówią – ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.

11.06.2021 07:30
Radek Szwedowski PILNIE potrzebuje pomocy
Radek Szwedowski PILNIE potrzebuje pomocy

Pan Radek Szwedowski ze Starogardu Gd. ma malutką córeczką Luizkę, która skończyła dopiero 1,5 roku i kochającą żonę Marlenę. Ma też guza mózgu, który po czterech latach powrócił. Aby Radek mógł stanąć na nogi i pokonać chorobę, potrzebne jest kosztowne leczenie i rehabilitacja, na którą nie stać rodzina państwa Szwedowskich. Aby zebrać niezbędne środki, utworzono internetową zbiórkę pieniędzy. Pomóc może każdy - wystarczy wpłacić choćby najdrobniejszą kwotę.

03.06.2021 13:20    1    3
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Qwerty Treść komentarza: Typowy skretyniały pisior, żal mi Ciebie .Paliwo podrożało , bo wysyłamy na Ukr, węgla nie ma ale spoko kupimy nasz Polski węgiel powtarzam Polski węgiel!!!od Ukrainy i jakos to będzie . Czy nas Rosja zaatakowała ?? No nie . To dlaczego miałbym iść walczyć dla neobanderowców??? Nie będę się pchał nie w moją wojnę . PiSiorki z Powcami niech idą :):) Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:28Źródło komentarza: Tabletki z jodem trafiły do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej. MSWiA: To na wszelki wypadekAutor komentarza: alkomat 2Treść komentarza: a co mom zgłaszać , jak tego nie udowodnię ?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:16Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: Wujek dobra radaTreść komentarza: Wystarczy nie jeździć jak debil i już nie dopierdzieląData dodania komentarza: 21.09.2022, 09:10Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: precz z trolemTreść komentarza: A Ty trolu? Zgłosiłeś?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:30Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: boloTreść komentarza: Masz człowieku mały mózg, a w zasadzie ty nie masz mózgu. Ale nie mam zamiaru żałować takich typów jak Ty i Tobie podobni. Jesteś zły. Ty i Tobie podobni to najgorsze zło dla Polaków i dla Polski.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:29Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: JolaTreść komentarza: To o czym piszesz to patologia. Nie potrafisz zorganizować dziecku życia, to podaruj sobie dzieci. Potem cała Polska musi utrzymywać patoli, którym te policyjne ble, ble, ble też nie pomoże.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:16Źródło komentarza: Dzielnicowi odwiedzili dzieci z przedszkola Aniołek
Reklama