poniedziałek, 26 września 2022 04:17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ZOBACZ!

Czy bezpłatne portale randkowe są bezpieczne?
Czy bezpłatne portale randkowe są bezpieczne?
15.09.2022 19:30
Jak wyróżnić projekt ulotki reklamowej?
Jak wyróżnić projekt ulotki reklamowej?

Mimo wszechobecnego Internetu tradycyjne formy reklamy nadal cieszą się naprawdę dużą popularnością. Ulotka reklamowa świetnie się sprawdza, przynosząc oczekiwane efekty w postaci wzrostu sprzedaży czy napływu nowych klientów. Warto jednak pamiętać, że konkurencja na rynku jest w większości branż naprawdę bardzo duża. Oznacza to, że należy zadbać o wyróżnienie się spośród innych firm. Można to zrobić, projektując ulotkę w odpowiedni sposób. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby wydrukowane ulotki działały na klientów.

15.09.2022 19:25
Czy od morfiny można się uzależnić?
Czy od morfiny można się uzależnić?

Morfina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy alkaloidów. Można ją znaleźć w opium. Jest środkiem psychoaktywnym. Jej istnienie odkrył w 1804 roku Friedrich Sertürner. Czysta morfina jest substancją stałą o białej barwie i gorzkim smaku. Jest wykorzystywana w medycynie – wykazuje działanie przeciwbólowe, a także odurzające. Czy od przyjmowania morfiny można się uzależnić?

15.09.2022 18:32
Reklama
Transakcje M&A. Co to jest?
Transakcje M&A. Co to jest?

Skrót M&A to z angielskiego fuzje i przejęcia, czyli, innymi słowy, wszelkie transakcje, których skutkiem są zmiany w strukturze własności danego przedsiębiorstwa. Oba te terminy posiadają kilka podobieństw, a także znaczących różnic

15.09.2022 18:21
Gadżety w branży IT - wszystko, co musisz wiedzieć
Gadżety w branży IT - wszystko, co musisz wiedzieć

Firmowe gadżety reklamowe to najpopularniejsze narzędzie marketingowe. Odgrywają one bardzo ważną rolę w budowaniu wizerunku marki, służą do promocji i popularyzacji. Gadżety IT pozwolą wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę, jest to również dobry sposób, by docenić klientów i swoją kadrę. Przy pomocy gadżetów można podziękować za trud włożony w pracę, za lojalność wobec firmy oraz zaufanie. Czy warto inwestować w gadżety IT dla swoich pracowników?

12.09.2022 10:50
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Qwerty Treść komentarza: Typowy skretyniały pisior, żal mi Ciebie .Paliwo podrożało , bo wysyłamy na Ukr, węgla nie ma ale spoko kupimy nasz Polski węgiel powtarzam Polski węgiel!!!od Ukrainy i jakos to będzie . Czy nas Rosja zaatakowała ?? No nie . To dlaczego miałbym iść walczyć dla neobanderowców??? Nie będę się pchał nie w moją wojnę . PiSiorki z Powcami niech idą :):) Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:28Źródło komentarza: Tabletki z jodem trafiły do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej. MSWiA: To na wszelki wypadekAutor komentarza: alkomat 2Treść komentarza: a co mom zgłaszać , jak tego nie udowodnię ?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:16Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: Wujek dobra radaTreść komentarza: Wystarczy nie jeździć jak debil i już nie dopierdzieląData dodania komentarza: 21.09.2022, 09:10Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: precz z trolemTreść komentarza: A Ty trolu? Zgłosiłeś?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:30Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: boloTreść komentarza: Masz człowieku mały mózg, a w zasadzie ty nie masz mózgu. Ale nie mam zamiaru żałować takich typów jak Ty i Tobie podobni. Jesteś zły. Ty i Tobie podobni to najgorsze zło dla Polaków i dla Polski.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:29Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: JolaTreść komentarza: To o czym piszesz to patologia. Nie potrafisz zorganizować dziecku życia, to podaruj sobie dzieci. Potem cała Polska musi utrzymywać patoli, którym te policyjne ble, ble, ble też nie pomoże.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:16Źródło komentarza: Dzielnicowi odwiedzili dzieci z przedszkola Aniołek
Reklama