poniedziałek, 26 września 2022 06:08
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sport

Robert Lewandowski. Było srebro, a teraz czas na złoto!!!
Robert Lewandowski. Było srebro, a teraz czas na złoto!!!

Spektakularny sukces sprzedażowy pierwszej monety z serii „Droga do marzeń” z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego. Błyskawicznie wyprzedał się cały nakład „Talentu”, czyli pierwszego elementu kolekcji, którą Mennica Gdańska przygotowała, żeby uhonorować dokonania kapitana reprezentacji Polski. Chętni do zainwestowania w bilon z wizerunkiem naszego najlepszego snajpera niebawem będą mieli jednak kolejną szansę!

19.09.2022 08:34
Niezależnie od wieku sport to zdrowie!
Niezależnie od wieku sport to zdrowie!

Po raz siedemnasty, 10 września do stolicy Kociewia zjechali seniorzy z sąsiednich gmin, po to, by powalczyć o medale i tytuł najbardziej usportowionej gminy. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. Ostatecznie XVII Powiatową Spartakiadę Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych wygrała gmina Zblewo.

18.09.2022 10:28
Już jutro w Lubichowie II Pomorski Bieg Walki o Pamięć
Już jutro w Lubichowie II Pomorski Bieg Walki o Pamięć

Już jutro (w sobotę, 10 września) w Lubichowie odbędzie się „II Bieg Walki o Pamięć”. Jest to jeden z biegów zaliczanych do V Biegowego Grand Prix Kociewia, na którym patronat medialny sprawuje Gazeta Kociewska oraz portal Kociewiak.pl.

09.09.2022 09:05
Reklama
Nadchodzi jubileuszowy 30. Bieg Kociewski z Polpharmą
Nadchodzi jubileuszowy 30. Bieg Kociewski z Polpharmą

W niedzielę 9 października już po raz trzydziesty spotykamy się na Biegu Kociewskim z Polpharmą. Organizatorem sportowego wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

08.09.2022 10:16    1
Rowerowy Rajd Gwiaździsty przejechał przez Powiat Tczewski
Rowerowy Rajd Gwiaździsty przejechał przez Powiat Tczewski

W niedzielę, 4 września ponad 120 rowerzystów spotkało się na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie, aby wspólnie wziąć udział w 22. Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym zorganizowanym przez Powiat Tczewski oraz Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE. W tym roku wydarzeniu patronowała myśl Roku Józefa Wybickiego – autora słów „Mazurka Dąbrowskiego”.

07.09.2022 08:10
Rowerowy Rajd Gwiaździsty. Dziś ostatni dzień zapisów
Rowerowy Rajd Gwiaździsty. Dziś ostatni dzień zapisów

Już w najbliższą niedzielę, 4 września z Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie wyruszy 22. Rowerowy Rajd Gwiaździsty organizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE oraz Powiat Tczewski.

31.08.2022 09:12    2
Reklama
Już w niedzielę odbędą się Biegi im. Jana Kielasa w Skarszewach
Już w niedzielę odbędą się Biegi im. Jana Kielasa w Skarszewach

Już w najbliższą niedziele w Skarszewach odbędą się Biegi imienia Jana Kielasa. To cykliczna impreza, która każdorazowo przyciąga mnóstwo biegaczy z całego regionu. Impreza wliczana jest do V Biegowego Grand Prix Kociewia.

25.08.2022 12:25    1
Połączyła ich piłka
Połączyła ich piłka

W niedziele 21 sierpnia w Starogardzie Gdańskim zakończył się jubileuszowy X Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2022. Zawody trwały trzy dni. W rozgrywkach uczestniczyło blisko 290 zawodników w wieku 9 i 10 lat. Reprezentowali 20 klubów sportowych z 7 zaprzyjaźnionych państw. W kategorii dziewięciolatków zwycięstwo wywalczył Lech Poznań. Wśród dziesięciolatków najlepsi okazali się piłkarze Borussii Monchengladbach z Niemiec.

22.08.2022 14:21    1    1
Debiut Pogoni w Ekstralidze bez punktów
Debiut Pogoni w Ekstralidze bez punktów

Swój pierwszy mecz w Ekstralidze kobiet piłkarki Pogoni rozegrały na stadionie przy ul. Elżbiety 21A w atmosferze, adekwatnej do poziomu rozgrywek, a z trybun wspierało je ponad 200 osób. Już za niespełna dwa tygodnie Pogoń podejmie u siebie wicemistrzynie Polski - drużynę KKS Czarni Antrans Sosnowiec.

17.08.2022 13:42    2    1
Reklama
Rajd Rowerowy po Kociewiu i Borach Tucholskich
Rajd Rowerowy po Kociewiu i Borach Tucholskich

Ta wspólna podróż rowerowa ukazała piękno Borów Tucholskich i Kociewia pomorskich krain. Wspólne ich odkrywanie podczas wycieczki na dwóch kołach to dobra forma spędzania wolnego czasu i relaksu. Organizatorem rowerowej wycieczki był LOT Kociewie z Tczewa. Wśród rowerzystów obecni byli także przedstawiciele ZKP oddziały Kociewskie z Tczewa i Zblewa.

17.08.2022 12:55
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Qwerty Treść komentarza: Typowy skretyniały pisior, żal mi Ciebie .Paliwo podrożało , bo wysyłamy na Ukr, węgla nie ma ale spoko kupimy nasz Polski węgiel powtarzam Polski węgiel!!!od Ukrainy i jakos to będzie . Czy nas Rosja zaatakowała ?? No nie . To dlaczego miałbym iść walczyć dla neobanderowców??? Nie będę się pchał nie w moją wojnę . PiSiorki z Powcami niech idą :):) Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:28Źródło komentarza: Tabletki z jodem trafiły do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej. MSWiA: To na wszelki wypadekAutor komentarza: alkomat 2Treść komentarza: a co mom zgłaszać , jak tego nie udowodnię ?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:16Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: Wujek dobra radaTreść komentarza: Wystarczy nie jeździć jak debil i już nie dopierdzieląData dodania komentarza: 21.09.2022, 09:10Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: precz z trolemTreść komentarza: A Ty trolu? Zgłosiłeś?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:30Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: boloTreść komentarza: Masz człowieku mały mózg, a w zasadzie ty nie masz mózgu. Ale nie mam zamiaru żałować takich typów jak Ty i Tobie podobni. Jesteś zły. Ty i Tobie podobni to najgorsze zło dla Polaków i dla Polski.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:29Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: JolaTreść komentarza: To o czym piszesz to patologia. Nie potrafisz zorganizować dziecku życia, to podaruj sobie dzieci. Potem cała Polska musi utrzymywać patoli, którym te policyjne ble, ble, ble też nie pomoże.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:16Źródło komentarza: Dzielnicowi odwiedzili dzieci z przedszkola Aniołek
Reklama