środa, 8 lipca 2026 12:18
Reklama

Wjechał w auto firmy energetycznej i potrącił mężczyznę. 24-letni kierowca był pijany!

Tczewscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Turze. Kierowca osobowego volvo - 24-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego - uderzył czołowo w samochód ciężarowy z podnośnikiem oraz potrącił jego kierowcę. Ranny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca wypadku został zatrzymany, miał prawie promil alkoholu w organizmie. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wjechał w auto firmy energetycznej i potrącił mężczyznę. 24-letni kierowca był pijany!

W miniony czwartek około godziny 22.40 oficer dyżurny tczewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze nr 224 w miejscowości Turze. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy, którzy wstępnie ustalili, że na łuku drogi kierujący osobowym volvo zjechał na lewe pobocze uderzając czołowo w stojący samochód ciężarowy, a następnie potrącił stojącego przy nim kierowcę. Mieszkaniec Tczewa z obrażeniami ciała, głównie nóg, został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. Podczas tej interwencji funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy volvo.
Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu.

Stróże prawa zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny zatrzymanemu mężczyźnie. Samochód osobowy uczestniczący w wypadku trafił na policyjny parking.

W piątek 24-latek usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz kary pozbawienia wolności nietrzeźwym kierowcom grozi wysoka kara finansowa oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

AnnK 21.03.2017 10:45
Rodzinę Poszkodowanego Pana proszę o kontakt na adres email: [email protected]

Te 20.03.2017 14:48
Ludzie nic sobie nie robią z prawa ani życia innych i dalej jeżdżą po pijaku albo innych używkach.24 letni dzieciak bo facet tak się nie zachowuje powinien zamiast do wiezienia trafić do ciężkich robót i do końca życia płacić temu mężczyźnie odszkodowanie za to co zrobił

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: niestety ale wszystko poszło w górę. na szczęście dalej w dobrej cenie są sprawdzone noclegi, samochód wypożyczony na urlop z kaizen rent i niektóre atrakcje. da się w dobrej cenie mieć ciekawy urlop! Data dodania komentarza: 5.07.2026, 19:31 Źródło komentarza: Tegoroczne wakacje droższe aż o 16 proc! Autor komentarza: Slawek Treść komentarza: Na pierdy wydajecie kasę a obwodnicy nie ma brawo Data dodania komentarza: 5.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: W Starogardzie pojawił się piąty Gwiazdek Autor komentarza: Hmmm Treść komentarza: Zastanawiam się, czy starmed zatrudnia więcej aborterów po wyroku skazującym? Data dodania komentarza: 2.07.2026, 03:40 Źródło komentarza: Matka trojga dzieci nie trafi do więzienia! Lekarz z wyrokiem nie usłyszy przeprosin Autor komentarza: Kartar579 Treść komentarza: Dlaczego rząd nie chce sfinansować budowy s22zElbląga do Gorzowa, tylkobuduje jakąś atrapę drogi 2+1,podpatrzonej u Niemców, ale w polskim wykonaniu z barierkami pośrodku. W razie kolizji drogowej utrudnia to dojazd złużb ratowniczych. W regionach o wysokim bezrobociu, sięgającym 10%, taki szlak komunikacyjn pozwoliłby na rozwój gospodarczy. Kilka lat temu plotkowano, że to Poznań blokuje budowę s22 by Gorzów się za bardzo nie rozwinął. Czy jest w tym ziarno prawdy? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:51 Źródło komentarza: Jest zielone światło dla budowy obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Finał wielomiesięcznego sporu Autor komentarza: Rolnik Treść komentarza: Obecne trwa polityka wyniszczenia tego co zostało z trzody chlewnej obudzą się wszyscy jak nie będą mieli co leczyć i czym handlować Data dodania komentarza: 25.06.2026, 09:35 Źródło komentarza: Spotkanie producentów trzody chlewnej Autor komentarza: obwodnica Treść komentarza: ... może jakieś informacje co z obwodnicą Starogardu. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:15 Źródło komentarza: Nowa nawierzchnia drogi w Jabłowie już gotowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama