poniedziałek, 26 września 2022 04:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Video

PILNE: Płonie zabytkowy kościół w Kasparusie. Akcja gaśnicza potrwa co najmniej do rana [FOTO, FILM]
PILNE: Płonie zabytkowy kościół w Kasparusie. Akcja gaśnicza potrwa co najmniej do rana [FOTO, FILM]

Z środy (30 grudnia) na czwartek (31 grudnia) w płomieniach stanął zabytkowy kościół z 1926 roku pod wezwaniem świętego Józefa Apostoła w Kasparucie (pomorskie, gmina Osiek).

31.12.2020 02:39    17    4
Leśnicy proszą o pomoc dla dziecka ich kolegi. Pomóż uratować Olusia z Czarnej Wody!
Leśnicy proszą o pomoc dla dziecka ich kolegi. Pomóż uratować Olusia z Czarnej Wody!

Leśnicy ze Starogardu, Lubichowa oraz Kalisk proszą o pomoc w uratowaniu życia półtorarocznego dziecka ich kolegi i wieloletniego leśnika. Kwota, którą trzeba zebrać jest ogromna, jednak nikt nie traci nadziei, że się uda. – Wiemy, jak wielkie i szczodre serca mają ludzie. Wierzymy, że wkrótce mały Olek wróci do zdrowia – mówią leśnicy, którzy wspierają rodzinę Olusia.

25.06.2020 12:50    1
Z OSTATNIEJ CHWILI: Pożar w bloku na Kopernika. Na miejscu pracują służby. W mieszkaniu znaleziono kobietę  (FOTO, FILM)
Z OSTATNIEJ CHWILI: Pożar w bloku na Kopernika. Na miejscu pracują służby. W mieszkaniu znaleziono kobietę (FOTO, FILM)

Około godziny 19 w mieszkaniu bloku nr 13 na osiedlu Kopernika doszło do pożaru. Na miejsce natychmiast wysłano jednostki z pobliskiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Gdy strażacy dotarli na miejsce przeprowadzili rozpoznanie, a następnie przez okno weszli do mieszkania, z którego wydobywał się dym. W tym samym czasie z bloku ewakuowano mieszkańców. Na miejscu cały czas trwa służb.

19.12.2019 19:23    15    7
Reklama
PILNE: Wypadek z udziałem motocyklisty na ulicy Gdańskiej. Poszkodowany trafił do szpitala (FOTO,FILM)
PILNE: Wypadek z udziałem motocyklisty na ulicy Gdańskiej. Poszkodowany trafił do szpitala (FOTO,FILM)

Dziś kilka minut po godzinie 9 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu osobowego i motocykla na ulicy Gdańskiej. Na miejsce skierowano strażaków, policjantów i Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Służby kierują na objazd.

24.06.2019 09:50    8    4
FOTO, FILM: 99. rocznica powrotu Starogardu do Macierzy
FOTO, FILM: 99. rocznica powrotu Starogardu do Macierzy

Dziś, 29 stycznia władze samorządowe oraz delegacje najważniejszych miejskich instytucji złożyły kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości przy ul. Paderewskiego. Okolicznościowe przemówienie wygłosił sekretarz Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kociewskiej Ryszard Szwoch. W uroczystościach upamiętniających wkroczenie do Starogardu polskiej armii uczestniczyli mieszkańcy, a także młodzież ze starogardzkich szkół z towarzyszeniem pocztów sztandarowych.

29.01.2019 15:40    6    5
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Qwerty Treść komentarza: Typowy skretyniały pisior, żal mi Ciebie .Paliwo podrożało , bo wysyłamy na Ukr, węgla nie ma ale spoko kupimy nasz Polski węgiel powtarzam Polski węgiel!!!od Ukrainy i jakos to będzie . Czy nas Rosja zaatakowała ?? No nie . To dlaczego miałbym iść walczyć dla neobanderowców??? Nie będę się pchał nie w moją wojnę . PiSiorki z Powcami niech idą :):) Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:28Źródło komentarza: Tabletki z jodem trafiły do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej. MSWiA: To na wszelki wypadekAutor komentarza: alkomat 2Treść komentarza: a co mom zgłaszać , jak tego nie udowodnię ?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 09:16Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: Wujek dobra radaTreść komentarza: Wystarczy nie jeździć jak debil i już nie dopierdzieląData dodania komentarza: 21.09.2022, 09:10Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: precz z trolemTreść komentarza: A Ty trolu? Zgłosiłeś?Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:30Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: boloTreść komentarza: Masz człowieku mały mózg, a w zasadzie ty nie masz mózgu. Ale nie mam zamiaru żałować takich typów jak Ty i Tobie podobni. Jesteś zły. Ty i Tobie podobni to najgorsze zło dla Polaków i dla Polski.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:29Źródło komentarza: UWAGA kierowcy! Od jutra zmiany w przepisach. Wyższe mandaty i punkty kasowane po dwóch latach Autor komentarza: JolaTreść komentarza: To o czym piszesz to patologia. Nie potrafisz zorganizować dziecku życia, to podaruj sobie dzieci. Potem cała Polska musi utrzymywać patoli, którym te policyjne ble, ble, ble też nie pomoże.Data dodania komentarza: 21.09.2022, 07:16Źródło komentarza: Dzielnicowi odwiedzili dzieci z przedszkola Aniołek
Reklama