poniedziałek, 29 kwietnia 2024 23:39

Brąz w singlu i srebro w deblu dla Karoliny Cerowskiej! Halowe Mistrzostwa Polski U16 /2017 w Pabianicach

W Pabianicach na kortach PKT odbyły się halowe mistrzostw Polski kadetów do lat 16. W zawodach wystartowała również Karolina Cerowska z Kociewia, która zajęła 2. miejsce w deblu oraz 3. miejsce w singlu.

Karolina Cerowska uplasowała się na bardzo wysokiej pozycji w singlu i w deblu.
Tenisistka z Kociewia w singlu doszła do ćwierćfinału. Po udanym pojedynku Karolina weszła do półfinału, gdzie zmierzyła się z jedną z najlepszych zawodniczek w Polsce.
Niestety reprezentantce Kociewia zabrakło kilku punktów. W rezultacie uplasowała się na 3. stopniu podium.

W deblu dziewcząt najlepsze były Martyna Kubka i Aleksandra Wierzbowska.
Tym razem Karolina Cerowska zagrała w parze z Zuzanną Szczepańską. Doskonałe zgranie obu dziewczyn pozwoliło wywalczyć drugie miejsce. Tym samym obie dziewczyny są
wicemistrzyniami Polski w halowym tenisie ziemnym.