poniedziałek, 6 lipca 2026 12:21
Reklama

WYPADEK: Motocyklista trafił do szpitala. Kierująca Golfem nie ustąpiła mu pierwszeństwa

Dzisiaj, w godzinach wczesnoporannych, doszło do poważnego wypadku na ulicy Skarszewskiej w Starogardzie Gd. Jak ustalili nasi reporterzy, w jego wyniku ucierpiał kierujący motorowerem. Mężczyzna trafił do szpitala. 
WYPADEK: Motocyklista trafił do szpitala. Kierująca Golfem nie ustąpiła mu pierwszeństwa

- Zgłoszenie dostaliśmy około godziny 8.00 - informuje asp. sztab. Marcimn Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. - Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że na wysokości skrętu do przedszkola doszło do zderzenia dwóch pojazdów - dodaje rzecznik policji.

Jak ustalili policjanci, kobieta kierująca Volkswagenem Golfem jadąc w kierunku Skarszew, w czasie wykonywania manewru skrętu w lewu, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w przeciwnym kierunku motocykliście. 

- W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Wiadomo już, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi - mówi asp. sztab. Marcin Kunka. 

W chwili obecnej funkcjonariusze badają bliższe okoliczności tego wypadku. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Hmmm Treść komentarza: Zastanawiam się, czy starmed zatrudnia więcej aborterów po wyroku skazującym? Data dodania komentarza: 2.07.2026, 03:40 Źródło komentarza: Matka trojga dzieci nie trafi do więzienia! Lekarz z wyrokiem nie usłyszy przeprosin Autor komentarza: Kartar579 Treść komentarza: Dlaczego rząd nie chce sfinansować budowy s22zElbląga do Gorzowa, tylkobuduje jakąś atrapę drogi 2+1,podpatrzonej u Niemców, ale w polskim wykonaniu z barierkami pośrodku. W razie kolizji drogowej utrudnia to dojazd złużb ratowniczych. W regionach o wysokim bezrobociu, sięgającym 10%, taki szlak komunikacyjn pozwoliłby na rozwój gospodarczy. Kilka lat temu plotkowano, że to Poznań blokuje budowę s22 by Gorzów się za bardzo nie rozwinął. Czy jest w tym ziarno prawdy? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:51 Źródło komentarza: Jest zielone światło dla budowy obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Finał wielomiesięcznego sporu Autor komentarza: Rolnik Treść komentarza: Obecne trwa polityka wyniszczenia tego co zostało z trzody chlewnej obudzą się wszyscy jak nie będą mieli co leczyć i czym handlować Data dodania komentarza: 25.06.2026, 09:35 Źródło komentarza: Spotkanie producentów trzody chlewnej Autor komentarza: obwodnica Treść komentarza: ... może jakieś informacje co z obwodnicą Starogardu. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:15 Źródło komentarza: Nowa nawierzchnia drogi w Jabłowie już gotowa Autor komentarza: kamila Treść komentarza: czy jest gdzieś petycja w sprawie zdjęcia flagi Ukraińskiej ze Starostwa Powiatowego? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:44 Źródło komentarza: Czy ukraińska flaga zniknie sprzed Starostwa? Domagają się tego mieszkańcy oraz radny Autor komentarza: Jak zawsze... Treść komentarza: ... "śmietanki towarzyskiej" Starogardu to nie interesuje. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:01 Źródło komentarza: Historyczny krok dla Pomorza: Parlament mówi „TAK” dla metropolii. Teraz czas na decyzję Prezydenta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama