niedziela, 15 marca 2026 02:23
Reklama

90-lecie SKSu. Kolejna dziesiątka Starogardzkiego Klubu Sportowego

W ubiegły piątek Starogardzki Klub Sportowy obchodził 90-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w hali imienia Andrzeja Grubby zorganizowany został mecz siatkówki pomiędzy drużyną Indykpol AZS Olsztyn a Lotosem Trefl Gdańsk.
90-lecie SKSu. Kolejna dziesiątka Starogardzkiego Klubu Sportowego

W sobotę pod wieczór do hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przybyli fani siatkówki oraz zawodnicy starogardzkich klubów, które na co dzień trenują ten popularny sport. Indykpolu AZS Olsztyn zmierzył się z ekipą Lotosu Trefl Gdańsk.

Walka na parkiecie hali noszącej imię Andrzeja Grubby była bardzo wyrównana, oba zespoły zdobywały punkt za punktem. Pierwszy set przyniósł zwycięstwo gościom z Olsztyna, wygrali oni 25 do 23. W drugim secie siatkarze drużyny gdańszczan szybko odrobili straty wychodząc. Skuteczne bloki i dobra gra w ataku doprowadziła do zwycięstwa Trefla 25 do 14. Trzeci set dobrze rozpoczął się dla zawodników z Olsztyna. W początkowej fazie prowadzili oni kilkoma punktami, do czasu kiedy w drużynie rywali do zagrywki doszedł Wojciech Grzyb. W takim ustawieniu siatkarze lotosu zdobyli aż 10 punktów, wygrywając tym samym trzeciego seta 25 do 23. Niesieni radością ze zwycięstwa poprzedniego pojedynku gdańszczanie, nieco odpuścili w ostatnim secie. Na parkiecie lepiej spisali się tym razem zawodnicy AZS-u wygrywając 25 do 16.

Tie-break
Remis w siatkówce oznacza tylko jedno – tie-breaka. Oba bardzo dobre zespoły chcąc wygrać zdobywały punkt za punktem. Walka była bardzo zacięta. Żaden z zespołów nie miał zamiaru odpuścić ani jednej piłki, w rezultacie czego dwupunktową przewagą – 15 do 13 – wygrał zespół gości z Olsztyna.

FOTORELACJA

Więcej na ten temat przeczytacie w środowym wydaniu Gazety Kociewskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Winona 14.10.2018 06:07
Por favor, não seja assim. http://profiles.bottompics.s14.deinprovider.de/test.php?a[]=alimentação+saudavel+6+meses,+shon4258ws.blogger-news.net,

lesiu 05.09.2016 12:53
jesteście obaj jednakowo żałośni. Jeden notorycznie w każdym temacie pisze o jakimś Walczaku, a drugi wyciąga teraz jakieś stare brudy z po...

05.09.2016 15:43
Też mnie bawi to notoryczne wklejanie tej informacji, ale z jednym się nie zgodzę, że to jakiś gość, bo to radny- osoba publiczna.

05.09.2016 22:08
A czym to czołowy starogardzki PiS-iak super populista isuperi sknerus tak się wyróżnił?. Czyżby chciał zastąpic niejakiego Dudę?.

06.09.2016 08:13
Powinien złożyć mandat radnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05.09.2016 12:12
to moze przyponme posła PO - krzysztofa grzegorka, który pijany jak swinia: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/art/8477806,pijany-posel-grzegorek-usnal-na-korytarzu,id,t.html Potem został oskarżony o korupcję: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/b-wiceminister-i-posel-po-skazany-za-korupcje,114361.html jutro nowa persona z po !!!

05.09.2016 12:29
Aha czyli jak onimogli to Ci tez moga? Bydło z tego Pisu i tyle jak tak sie zachowuja. Z ciekawosci.. Pochwalasz takie zachowania jak radnego Walczaka na uroczystościach pogrzebowych?

05.09.2016 12:30
Chłopie to jest świętokrzyskie!! Co mnie to obchodzi? Walczak rozsławił nasze misato na całą Polskę. Szkoda ze nie tak jak powinien

05.09.2016 15:42
Od tych co piją to wara. Człowiek nie wielbłąd pić musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05.09.2016 15:44
Z jedynej słusznej partii też jeden leżał na korytarzu w sejmowym hotelu. I co mnie to? Mnie obchodzi moje miasto!

05.09.2016 11:17
Czemu w artykule o uroczystościach nie można komentowac? Czyżby Walczak bał się czegoś? Niech teraz udzieli wywiadu i napisze jak sie zachowywal ze rozsławił Starogard w całym internecie. No śmiało... Cały PiS.... Wstyd

Tur 05.09.2016 10:54
Nawet na meczu siatkówki. Amen. Komplety odjazd.

05.09.2016 10:45
Kijowski,Petru,Schetyna z tymi pajacami gorzej już nie będzie oni sięgnęli dna... Ps: Byłem jestem i bede za PIS

05.09.2016 11:18
To żal mi ciebie.

05.09.2016 19:15
"Byłem jestem i będę za PIS" - ciekawe jak się schowasz za swego boźka konusa. Chyba, że z Ciebie prawdziwy kur...pel.

Reklama
Reklama
„Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa „Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe, poetyckie widowisko teatralne „Baczyński” – spektakl poświęcony Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu: poecie, żołnierzowi i artyście, którego twórczość do dziś porusza kolejne pokolenia.Spektakl będzie można zobaczyć 20 marca 2026 roku w sali widowiskowej SCK w Starogardzie Gdańskim. Zaplanowano dwa pokazy: o godz. 11:00 oraz o 19:00.To intymna, pełna emocji opowieść, w której jeden głos i dźwięk fortepianu budują cały świat – świat młodości rozpiętej między wojną, miłością i twórczością. Scenariusz oparto na autentycznych wierszach Baczyńskiego, fragmentach książki Katarzyny Zyskowskiej „Szklane ptaki” oraz współczesnych monologach. Całości towarzyszy oryginalna muzyka grana na żywo.🎬 Twórcy spektaklu:Reżyseria: Piotr JankowskiScenariusz: Konrad SteinMuzyka: Viktoria KoshubaObsada: Viktoria Koshuba, Konrad Stein📅 Data: 20 marca 2026 r.⏰ Godziny: 11:00 i 19:00📍 Miejsce: Sala widowiskowa SCK, Starogard Gdański🎟 Bilety: 60 zł – dostępne w recepcji SCK oraz onlineWydarzeniu towarzyszyć będzie także wystawa poświęcona twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.To nie tylko spektakl o wojnie – to przede wszystkim opowieść o młodości, miłości i słowie, które bywa silniejsze niż broń.Data rozpoczęcia wydarzenia: 20.03.2026 11:00 – Data zakończenia wydarzenia: 20.03.2026 19:00
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ALTreść komentarza: Dobrze, że wreszcie jest - choć mogła być trochę większa. A o salę zabiegał jeszcze śp.dyrektor A.Lubiński ponad 40 lat temu. Niech sala cieszy wszystkich uczniów !Data dodania komentarza: 11.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Nowa sala gimnastyczna w „Czwórce” oficjalnie otwartaAutor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: Następny, który widział ronda na obwodnicy Starogardu. Człowieku, zgłoś się do poradni, pomogą ci. Wady wzroku da się leczyć.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:33Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: A w którym mi8ejscu, niebożę, zobaczyłaś rondo na obwodnicy? A wy, 27 stawiających kciuka doi góry, to gdzie takie ronda widzieliście? Andzia, czy ty zjadłaś za dużo, czy wypiłaś za mało? A gdzie ty widziałaś, że nie będzie ekranów dźwiękochłonnych? Jesteś bystrooka, skoro na takiej prezentacji dostrzegłaś brak ekranów. Mega świństwo dla mieszkających starogardzian jest stanie w korkach spowodowanych przez ruch tranzytowy w centrum miasta.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:29Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: AndrewTreść komentarza: Mając jeszcze paliwo z starych dostaw podnoszą ceny,i dziwić się że ludzie tęsknią za komuną.Sami pchają ich w jej objęcia!!!!!!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 22:08Źródło komentarza: [PORÓWNANIE] Szaleństwo na stacjach paliw! Ceny galopują w górę z godziny na godzinę!Autor komentarza: ObcyTreść komentarza: Ale wymyślił "dziadek mróz".Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Zima w Smętowie Granicznym na sportowo – nowe tory do narciarstwa biegowego przy GOKSiRAutor komentarza: Wyborca obiektywnie.Treść komentarza: Przykra sprawa ,ale najważniejsze ,ze burmistrzowi się dobrze żyje. Czy wiecie ile ma pensji ? Wiecej niż niejeden minister,bo ok.20 tysiecy brutto. Miasteczko malutkie a pensja ogromna. Natomiast biedni emeryci płaczą i płacą wysokie rachunki. Taka to sprawiedliwość w naszym kraju.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:16Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen ciepła w Skórczu. Mieszkańcy: „Albo opłaty, albo jedzenie”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama