Dzień otwarty w Zespole Szkół Publicznych im. św. Jana Pawła II w Skarszewach obchodzono w miniony wtorek, 17 maja. Z tej okazji przygotowano nietuzinkowe niespodzianki! Jednym z gości podczas tego wyjątkowego dnia był ks. biskup Antoni Długosz, znany z programu „Ziarno” emitowanego w telewizji. Ksiądz biskup okazał się człowiekiem niezwykłej charyzmy i serdecznego podejścia do najmłodszych. Jak relacjonują organizatorzy, opowiadał dzieciom m.in. o św. Janie Pawle II i Roku Miłosierdzia Bożego. Nie zabrakło śpiewu, tańców i wspólnej zabawy, do której ks. biskup porwał wszystkich bez wyjątku.







![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





























![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)
Napisz komentarz
Komentarze