Dominika Pilkiewicz to młoda, utalentowana cheerleaderka. Swym tańcem rozgrzewa publiczność podczas meczy koszykówki Polpharmy. Ostatnio podziwiać mogliśmy ją jednak nie na parkiecie sali sportowej a... na szklanym ekranie.
- Zobaczyłam informację o castingach do programu "You Can Dance" . Z pięciu podanych miast najbliższy był w Gdańsku 15 grudnia 2015 roku – wspomina Dominika Pilkiewicz. - Na casting do Filharmonii Bałtyckiej przybyło około 400 tancerzy. Na wejściu uczestnicy wypełniali ankiety, każdy dostawał swój numer, po czym byli wywoływani w sześcioosobowych grupach na sale taneczną. W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora i wybrani kandydaci tańczą własny układ choreograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki – dodaje Dominika.
=> ZOBACZ WYSTĘP DOMINIKI !
Sprawdź także Instagrama i facebooka!
(...) Więcej już jutro, w najnowszym wydaniu Gazety Kociewskiej!


![[NA ŻYWO] XXV sesja Sejmiku Województwa Pomorskiego [NA ŻYWO] XXV sesja Sejmiku Województwa Pomorskiego](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-na-zywo-xxv-sesja-sejmiku-wojewodztwa-pomorskiego-1777280189.jpg)



















![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze