Michał Jastrzębowski w tenisa stołowego gra od 10 roku życia. Wszystko zaczęło się od dnia, w którym przyszedł z ojcem na trening jednego ze starogardzkich klubów.
- Urodziłem się w Starogardzie, gdzie też aktualnie mieszkam – mówi Michał Jastrzębowski.
- Swoją przygodę rozpocząłem w 3 klasie podstawówki w klubie sportowym KS „Agro-Kociewie” Starogard, grałem tam aż do 15 roku życia. Następnie zmieniłem barwy klubowe na Morliny Ostróda, gdzie grałem 2 lata. Dwa lata grałem w klubie Victoria Repro Płock oraz trenowałem w klubie Agros Subkowy. Ostatnim klubem, w którym grałem, była Perła Tczew, w której spędziłem pół roku. 27 listopada w Hamburgu podpisałem kontrakt z klubem TSG Bergedorf. Pierwszy mesz w tym klubie zagram 30 stycznia, czyli w moje urodziny. Jestem trzecim starogardzianinem, który zagra w niemieckim klubie. Przede mną były postacie takie jak: śp. Andrzej Grubba i Wojciech Tebecio – opowiada Michał Jastrzębowski.
























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze