Zlot odbędzie się w niedzielę, 18 lutego, w samo południe na terenie Ośrodka Turystyczno – Wypoczynkowego Borówno Wielkie.
- Jak zawsze będzie moc atrakcji, nikt nie będzie się nudził – zapowiadają organizatorzy zlotu. -
Zapraszamy okoliczne grupy morsów do udziału. Gwarantujemy świetna zabawę, dużo emocji i niezapomniane wspomnienia – twierdzą.
Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi o godzinie 12.00, a o godzinie 13.20 odbędzie się wspólna kąpiel.
Biuro zawodów czynne będzie od godziny 11.00.
Organizatorzy przewidują wiele ciekawych rywalizacji, bieg na „Skarszewską Milę” i inne ciekawe konkurencje. Gościem specjalnym zlotu będzie Igor Tracz - mistrz świata w wyścigach psich zaprzęgów.
Reklama
Wielkie morsowanie nad jeziorem w Borównie!
Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich moment. Już w najbliższa niedziele, 18 odbędzie się II Skarszewski Zlot Morsów nad jeziorem w Borównie Wielkim
- redakcja
- 16.02.2018 23:30 (aktualizacja 18.08.2023 00:51)

Data dodania:
16.02.2018 23:30
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ALTreść komentarza: Dobrze, że wreszcie jest - choć mogła być trochę większa. A o salę zabiegał jeszcze śp.dyrektor A.Lubiński ponad 40 lat temu. Niech sala cieszy wszystkich uczniów !Data dodania komentarza: 11.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Nowa sala gimnastyczna w „Czwórce” oficjalnie otwartaAutor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: Następny, który widział ronda na obwodnicy Starogardu. Człowieku, zgłoś się do poradni, pomogą ci. Wady wzroku da się leczyć.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:33Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: A w którym mi8ejscu, niebożę, zobaczyłaś rondo na obwodnicy? A wy, 27 stawiających kciuka doi góry, to gdzie takie ronda widzieliście? Andzia, czy ty zjadłaś za dużo, czy wypiłaś za mało? A gdzie ty widziałaś, że nie będzie ekranów dźwiękochłonnych? Jesteś bystrooka, skoro na takiej prezentacji dostrzegłaś brak ekranów. Mega świństwo dla mieszkających starogardzian jest stanie w korkach spowodowanych przez ruch tranzytowy w centrum miasta.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:29Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: AndrewTreść komentarza: Mając jeszcze paliwo z starych dostaw podnoszą ceny,i dziwić się że ludzie tęsknią za komuną.Sami pchają ich w jej objęcia!!!!!!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 22:08Źródło komentarza: [PORÓWNANIE] Szaleństwo na stacjach paliw! Ceny galopują w górę z godziny na godzinę!Autor komentarza: ObcyTreść komentarza: Ale wymyślił "dziadek mróz".Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Zima w Smętowie Granicznym na sportowo – nowe tory do narciarstwa biegowego przy GOKSiRAutor komentarza: Wyborca obiektywnie.Treść komentarza: Przykra sprawa ,ale najważniejsze ,ze burmistrzowi się dobrze żyje.
Czy wiecie ile ma pensji ?
Wiecej niż niejeden minister,bo ok.20 tysiecy brutto.
Miasteczko malutkie a pensja ogromna.
Natomiast biedni emeryci płaczą i płacą wysokie rachunki.
Taka to sprawiedliwość w naszym kraju.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:16Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen ciepła w Skórczu. Mieszkańcy: „Albo opłaty, albo jedzenie”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama





























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze