piątek, 5 grudnia 2025 21:21
Reklama

„Po 50 roku życia klikanie? Podejmij z nami to wyzwanie!”

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej pod hasłem „Po 50 roku życia klikanie? Podejmij z nami to wyzwanie!” rozpoczął się bezpłatny kurs komputerowy dla osób, które ukończyły 50 lat.
„Po 50 roku życia klikanie?  Podejmij z nami to wyzwanie!”

Na kurs zgłosiło się sporo chętnych. Utworzone zostały dwie grupy uczestników. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu - od poniedziałku do czwartku. 
- Po zakończeniu tej edycji kursu planujemy zorganizować podobny kurs komputerowy dla pracujących czyli dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 64 lat – zaznaczają organizatorzy kursu. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Yyyy 12.10.2017 12:24
Takie kursy to nie tylko okazja do nauki obsługi komputera ale również spotkania sie wspólnym gronie. A czy to coś złego że starsi ludzie mieszkający na wsi nie potrafą obsługiwać komputera?? Nie sądze, całe życie zasuwali w polu i ciężko pracowali więc nie w głowie i były komputery. Ludzie z miasta nie znają takiego życia...

jooo 12.10.2017 13:28
Niektórzy znają, pochodzą ze wsi, to ich wybór.

do 65+ 11.10.2017 18:30
Na wsi ludzie mają lepsze i ciekawsze sposoby na spędzanie czasu niż siedzenie przed komputerem.

ola 12.10.2017 11:32
to po co im kurs?

65+ 11.10.2017 10:44
Chyba tylko na wsi są ludzie którzy nie znają obsługi komputera, Komputer został stworzony dla ludzi i nie ma tu nic trudnego, ja regularnie robię zakupy, robię przelewy, opłaty.Wystarczy włączyć myślenie a gdy czegoś nie wiem to jest Google od tego, nawet jak coś niechcący namieszam w komputerze..Mam lat 65 za chwilę będę miała więcej i nadal będę korzystać z komputera

Jan 11.10.2017 11:02
Ale ktoś musiał podstawy pkazać. Podobnie jest z jazdą samochodem i wieloma innymi rzeczami.

60+ 11.10.2017 11:18
Nie pamiętam kto podstawy pokazywał, syn miał komputer, pod jego nieobecność siadałam do komputera a trening czyni mistrza.Nie jestem z tych którzy udzielają się na portalach społecznościowych nie mam żadnych oprócz poczty bo jest niezbędna.Komputer służy mi tak jak piałam zakupów, przelewów i opłat a wiadomości czytam z przymrużeniem oka bo wiadomo ile jest warte to co piszą "amerykańscy naukowcy"

Georg 11.10.2017 11:41
Ales ty mondry napewno do szkoly pod nr 5 chodziles.

JES 11.10.2017 15:19
Tak razem z Tobą, w jednej ławce siedzieliśmy, pamiętasz?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama