- W mieszkańcach Bobowa najbardziej cenię...
- Życzliwość, szacunek, poczucie humoru i zaangażowanie.
- Moją ulubioną czynnością jest...
- Stawiałbym na pracę, ale ostatnio w erze Facebooka raczej jest to wykonywanie zdjęć.
- Sport jest dla mnie...
- Lubię go, jest też moją pasją, przemiłym zajęciem w różnych swoich formach i wymiarach. Sport to emocje, czasami wyjątkowe. Mało co się z nimi równa.
- Potrawa, którą najlepiej przyrządzam...
- Chińszczyzna. Słodko – kwaśna potrawa z warzywami i mięsem z kurczaka, podawana z ryżem
- Film, który ostatnio oglądałem...
- Kolejna część Gwiezdnych Wojen – Łotr 1
- W mojej lodówce zawsze jest...
- Mleko.
- Najciekawszym wspomnieniem z dzieciństwa jest...
- Zimowy rodzinny spacer z psem w okolicach Świąt. Była wtedy zabawa w śniegu po pachy, a najbardziej pamiętam szaleństwa Rufera (owczarka - psa) który zakopywał się w zaspach.
- Przyjaciele są dla mnie jak...
- Jak przysłowiowy „1 grosz”, taki trzymany w portfelu na szczęście. Taki, który czasami znika ci z oczu ale wiesz, że go masz.
- Moim marzeniem jest...
- Umiejętność postrzegania życia, by zauważać w nim więcej fajnych stron, być przy tym bardziej zadowolonym, pogodnym, szczęśliwym.
- Kociewie jest dla mnie...
- Moim domem, podwórkiem, miejscem gdzie dobrze się czuję, jestem akceptowany, gdzie pracuję i odpoczywam.
- Gdybym wygrał "6" w lotka, to...
- W Święta miałem „5” i był to prezent dla syna. Z „6” byłoby podobnie, podzieliłbym się z bliskimi ale też gro zostawiłbym sobie na realizację pasji, może też i na szaleństwa.
- Nie znoszę gdy...
- Brakuje mi zajęć, nie znoszę nudy i dlatego uciekam od niej.
- Moim ulubionym dniem tygodnia jest...
- Nie mam ulubionego. Raczej sporo rzeczy i spraw dzieje się według jakiegoś porządku czy harmonogramu ale takiego ulubionego dnia nie mam.
- W wolnej chwili...
- Lubię obejrzeć sobie mecz/film, przeglądać fb, pograć na gitarze, poczytać, popisać, zajadać się słodyczami, popijać pepsi lub kawę.
- Relaksuję się przy...
- Skeczach Paranienormalnych, czy też jeżdżąc rowerem. :)








![[AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone! [AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-policjanci-poszukuja-15-letniej-oliwii-jej-zycie-moze-byc-zagrozone-1765590140.jpg)


















![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)


![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze