piątek, 30 stycznia 2026 07:22
Reklama
Reklama

Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego Europejskimi Nakazami Aresztowania

Kryminalni ze starogardzkiej komendy dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji (KGP), zatrzymali poszukiwanego od 2007 roku 38-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który był poszukiwany na terenie Polski oraz 12 nakazami aresztowania na terenie Europy, głównie za oszustwa. Mężczyzna został osadzony w placówce penitencjarnej.
Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego Europejskimi Nakazami Aresztowania

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego od 2007 roku, prowadzili poszukiwania za 38-letnim mężczyzną, mieszkańcem powiatu starogardzkiego, który był poszukiwany 28 listami gończymi oraz 18 zarządzeniami w celu ustalenia miejsca pobytu na terenie Polski i 12 Europejskimi Nakazami Aresztowania, głównie za oszustwa. Według ustaleń kryminalnych mężczyzna przebywał na terenie Londynu, gdzie posługiwał się fałszywymi personaliami. Dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji (KGP), policjanci zlokalizowali miejsce pobytu poszukiwanego na terenie Londynu, gdzie został zatrzymany. 

Poszukiwany 38-latek w ubiegłym tygodniu został konwojowany na teren Polski, gdzie został osadzony w areszcie i będzie odbywać orzeczoną karę pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ANDY 12.08.2016 10:02
NAPRAWDĘ FASCYNUJĄCE

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama