Wczoraj wieczorem starogardzcy kryminalni zatrzymali 43-latka ściganego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany w celu doporowadzenia do aresztu śledczego. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zauważyli w centrum Starogardu Gdańskiego idącego ulicą mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. W trakcie legitymowania kryminalni sprawdzili jego dane w policyjnych kartotekach. Jak się okazało 43-letni starogardzianin był poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy w Gdańsku za groźby karalne.
Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jeszcze dzisiaj trafi do placówki penitencjarnej, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe 2 miesiące.
Reklama
Zatrzymano 43-latka poszukiwanego listem gończym
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 43-latka. Doprowadzony do starogardzkiej komendy mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Zgodnie z decyzją sądu zatrzymany trafił za kratki aresztu śledczego.
- KPP Starogard Gd.
- 23.02.2016 13:09 (aktualizacja 22.08.2023 07:36)

Data dodania:
23.02.2016 13:09
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie
Człowieku.Te chelikoptery to nic
Więcej jak zastraszania
Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi
Polacy borykają się na
Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem Autor komentarza: Zabros...Treść komentarza: Witam.Dobrze że są pieniądze i cos robią ale by trza było pomyśleć o odcinku drogi ul.Chopina przy Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym.Droga się zapada urywają misy olejowe w samochodach a najgorsze to że wybija szambo i się przelewa na drogę.Na tą chwilę zaczyna znowu się zapadać pod wpływem nieszczelności rur położonych od szamba przez ulice .Co roku przyjeżdża ekipa zasypuje dół układa trelinkę i tylko tyle, zamiast wymienić rury.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 07:34Źródło komentarza: Są pieniądze na remont pustostanów w mieście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama





































Napisz komentarz
Komentarze