piątek, 30 stycznia 2026 08:48
Reklama
Reklama

Zatrzymano 25-latkę z amfetaminą. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 25-latkę, która posiadała przy sobie środki odurzające. Kobieta wpadła na gorącym uczynku i dobrowolnie wydała narkotyk policjantom. Mieszkanka Kociewia odpowie teraz za posiadanie amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymano 25-latkę z amfetaminą. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty

Starogardzcy Kryminalni zatrzymali 25-latkę, która posiadała przy sobie środki odurzające. Mieszkanka Kociewia wpadła w ręce mundurowych wczoraj kilka minut po godzinie 20:00, gdy funkcjonariusze wkroczyli do jednego z miejscowych salonów gier. Jak się okazało pracownica tego lokalu posiadała w torebce dwa zwitki papierowe z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Kobieta została doprowadzona do starogardzkiej komendy, gdzie spędziła noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj śledczy przedstawią jej zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

wśród idiotów 19.02.2016 07:42
droga redakcjo proszę o "polityczny artykuł" bo fani wpisów komentarzy z racji niemożności wzajemnego opluwania zaczynają wypisywać debilne głupoty pod każdym zamieszczonym przez Was artykułem

18.02.2016 16:24
ukarać maksymalnie kurewską ćpunkę,nie do pierdla - a w kamieniołomy i niech kurwiszon ciężko pracuje przez 3 lata...

18.02.2016 16:25
ciekawe,czyja to córeczka ???

18.02.2016 17:30
Może twoja. Skąd wiesz że twoja nie ćpa?

18.02.2016 17:32
tatuś-działacz PO ???????

19.02.2016 18:10
o,mamusia kurewskiej ćpunki się znalazła...

18.02.2016 15:35
To legalne?

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama