Turniej otworzyli: Burmistrz Miasta Janusz Kosecki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Skórczu Krzysztof Czapiewski oraz Wicestarosta Starogardzki Kazimierz Chyła. Mecze odbywały się w dwóch grupach, gdzie drużyny grały systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do meczy półfinałowych.
W meczach półfinałowych Głusi i Głuchsi pokonali Abakor Barłożno 2:0, a drużyna Karol i Oni pokonali LOK Skórcz 1:0.
W meczu o 3 miejsce LOK Skórcz pokonał Abakor Barłożno 3:0
Meczu finałowego nie udało się rozstrzygnąć w regulaminowym czasie (mecz zakończył się wynikiem 0:0) i o zwycięstwie w Turnieju zadecydowały rzuty karne. Ostatecznie zwycięzcą turnieju została Dryżyna Karol i Oni wygrywając w rzutach karnych 2:1 z drużyną Głusi i Głuchsi.
Po zakończeniu, organizatorzy oraz rodzina Krzysztofa Kuczmy wręczyli wszystkim drużynom puchary.
Reklama
III Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Skórczu
W sobotę, 10 października na Stadionie Miejskim w Skórczu odbył się III Amatorski Turniej Piłki Nożnej ku pamięci Krzysztofa Kuczmy. W zawodach wzięło udział 9 drużyn ze Skórcza i okolic. Pogoda jak zwykle dopisała i mimo tego, że temperatura powietrza nie przekroczyła 10 st. C, przez cały dzień niebo było bezchmurne.
- 21.10.2015 09:35 (aktualizacja 18.08.2023 17:15)

Reklama





























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze