- Jest gorąco, ale że konie fascynują mnie od dziecka nie mogłam odpuścić tego wydarzenia - powiedziała nam pani Anna, mieszkanka gminy Bobowo. - Tutaj jest zawsze wyjątowa atmosfera i piękna pogoda. Dzisiaj to chyba nawet nieco przesadziliśmy (śmiech). Szkoda, że frekwencja narazie dość niska, ale wierzę, że pod wieczór przyjdzie więcej osób - dodała nasza Rozmówczyni.
Reklama
W programie VI Pikniku z Końmi królowały oczywiście konie, ale to nie wszystkie atrakcje, które czekały na mieszkańców. Nie zabrakło występów scenicznych, atrakcji dla najmłodszych i oczywiście grochówki.






















![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)
![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze