W nocy z piątku na sobotę policjanci patrolujący ulice Starogardu Gd. zauważyli osobowego forda, którego kierowca gwałtownie zahamował. Na widok radiowozu mężczyzna skręcił z ulicy Mickiewicza w Norwida. Funkcjonariusze zainteresowali się tym nietypowym zachowaniem kierowcy i postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli drogowej.
Podczas legitymowania okazało się, że kierowca forda jest pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec powiatu tczewskiego nie posiada prawa jazdy oraz dokumentów od pojazdu.
Mundurowi udaremnili nietrzeźwemu kierowcy kontynuowanie dalszej jazdy. Niebawem 19-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo drogowe. Kierowanie w stanie nietrzeźwym zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz brak wymaganych podczas kontroli dokumentów.
Reklama
Na widok radiowozu ford umknął
Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca osobowego forda, którego w minioną sobotę zatrzymali policjanci ze Starogardu Gd. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy i dokumentów od pojazdu.
- 30.04.2012 12:48 (aktualizacja 16.08.2023 15:16)

Reklama
Reklama
Reklama
























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze