Do zdarzenia doszło 26.11.14 r. około godziny 14:30 na jednym z osiedlowych parkingów w Starogardzie Gdańskim. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie skierował na miejsce przestępstwa funkcjonariuszy.
Policjanci zajmujący się wyjaśnieniem tej sprawy ustalili, że sprawca najpierw wszedł pod zaparkowany samochód i by ukraść paliwo uszkodził w nim zbiornik. Męzczyzna został spłoszony przez właścicielkę pojazdu i uciekł pozostawiając w pobliżu swoje auto.
Poszukiwaniem włamywacza zajęli się także kryminalni, którzy po kilku godzinach zatrzymali podejrzanego 24-latka. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy wrócił po samochód, którym przyjechał na miejsce zdarzenia.
Mieszkaniec powiatu tczewskiego został przekonwojowany do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty.
Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Próbował ukraść paliwo, ale uszkodził zbiornik zaparkowanego auta
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 24-latka, który próbował ukraść paliwo. Sprawca uszkodził zbiornik zaparkowanego auta. W trakcie kradzieży mieszkaniec powiatu tczewskiego został spłoszony. Po kilku godzinach mężczyzna wrócił na miejsce zdarzenia aby zabrać swoje auto. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.
- 28.11.2014 10:15 (aktualizacja 10.08.2023 10:31)

Reklama
Reklama
Reklama
![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)






















![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze