Do napadu na kantor w Jabłonce doszło 30 października. Wówczas dwaj mężczyźni wewnątrz placówki rozpylili gaz i po obezwładnieniu właściciela kantoru zrabowali walizkę z pieniędzmi - ok. 200 tys. zł.
16 listopada w godzinach porannych małopolscy policjanci, w porozumieniu z prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, która nadzoruje śledztwo, zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 33 lat, podejrzewanych o dokonanie tego napadu. Trzej z nich zostali zatrzymani na terenie województwa pomorskiego, jeden na terenie Warmii i Mazur. Zatrzymani w specjalnych konwojach zostali przewiezieni na teren Małopolski, gdzie wspólnie z prokuratorem wykonywane będą z nimi dalsze czynności procesowe.
Z informacji, które uzyskaliśmy od Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu wynika, że trzy osoby zatrzymane na terenie Pomorza, to mieszkańcy gminy Pelplin.




























![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)


![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)


![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze