środa, 28 stycznia 2026 09:08
Reklama
Reklama

Rada Miejska w odświeżonym składzie - zobacz, kto w niej będzie

Znany jest już nieoficjalny skład Rady Miejskiej w Starogardzie Gdańskim.
Rada Miejska w odświeżonym składzie - zobacz, kto w niej będzie

Jest kilka osób, które dotychczas pełniły funkcje radnego. Są nimi:

  • Strzelczyk Jan (PiS)
  • Walczak Tomasz (PiS)
  • Pielecki Wojciech (KWW Edmunda Stachowicza)
  • Ruśniak Sławomir (PO)
  • Brzycki Ryszard (PO)
  • Kotlewski Zbigniew (PO)
  • Strzemkowska-Konkolewska Wioleta (PO)
  • Jankowski Marek (PO)

W Radzie Miasta na kadencję 2014 - 2018 będą też nowe twarze:

  • Gosz Ewa  (KWW Edmunda Stachowicza)
  • Jarosław Czyżewski (Stowarzyszenie Kociewskie)
  • Gajda Ryszard (PiS)
  • Kubkowski Stanisław (PiS)
  • Slosarska Aleksandra (PiS)
  • Milewski Wojciech (PO)
  • Przeniewski Łukasz (PO)
  • Szulc Piotr (PO)
  • Berent Anna (Nasz Starogard)
  • Gdaniec Anna (Nasz Starogard)
  • Janaszek Jarosław (Nasz Starogard)
  • Konkel Kazimierz (Nasz Starogard)
  • Olszewski Daniel (Nasz Starogard)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

do widzenia szkodniki 20.11.2014 22:28
Wystarczy 5 radnych NS, 5 radnych PiS, 2 radnych Stachowicza i 1 z SK a platfusy znikną z pokładu. Zostanie im tylko wyzywanie nowych radnych z NS bo tylko na to będzie ich stać

18.11.2014 15:23
To jak będzie? Kto na przewodniczącego? Jak PiS i NS wejdzie w koalicję z SK i KWW Stachowicza - to panu Ruśniakowi odbiorą przewodniczenie w radzie bo PO będzie w mniejszości. Dla mnie powinien być pan Gajda on potrafi tak wszystkich rozbawić a ma też i swoje doświadczenia bo był jedną kadencję w radzie.

19.11.2014 15:15
Jak będziemy organizować w radzie kabaret to pan Gajda będzie pierwszym kandydatem na przewodniczącego

22.11.2014 19:30
Rysiu?!. Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Będzie kabaret.

18.11.2014 13:36
no np podczas rozdzielania stanowisk np w szkole nr 4

szczerbaty 18.11.2014 08:39
I nadal rządzić będzie partyjna koalicja .... konformiści ,karni i zdyscyplinowani . Łapka w górę , łapka w dół byle do następnej kadencji... Ile musi się zmienić aby do świadomosci obywatela dotarło że tylko nowe lokalne akcje samorządowe mają sens.Bez politycznego zaplecza

18.11.2014 12:29
Coś ci się pomieszało - a jeżeli nie... to podaj przykłady zdyscyplinowania koalicyjnego w poprzedniej kadencji. Konkretnie, jakie głosowania? Nawet PO, czasami różnie głosowali radni w ramach swojego klubu. Klawiatura komputera przyjmie wszystko, tylko jaki sens pisać bo pisać - ludzie litości...proszę!

yzx 17.11.2014 22:18
SLD PO Nasz Starogard = DNO czyli układ zamknięty

nix 17.11.2014 17:08
Jak trafne są słowa tej piosenki ! Państwo Neumann-najpiew brat, a teraz czytam, że zięć? Konkolewscy ( a propo gdzie mieszkacie w Starogardzie czy w Skórczu?), a do tego grupa która tworzy tumany kurzu z prostych spraw do załatwienia i wywołująca kwestie zupełnie nie merytoryczne - Strzelczyk, Kubkowski, Kotlewski. Bedzie Rada (?), toż to hucpa.

17.11.2014 15:46
heheheh ale dostał sie zięć Neumana ktory mieszka w Toruniu Przeniewski jak to rozumieć

17.11.2014 15:02
jest Olszewski - jest impreza

piask 17.11.2014 14:55
STRZELCZYK OD BIZNESU.

17.11.2014 14:34
BĘDZIE KABARET - JEST STRZELCZYK

18.11.2014 19:54
Kabaretem są Twoje wypowiedzi z anonima.

pp 17.11.2014 13:29
Jedna korekta - Jankowski przecież był radnym minionej kadencji

GK 17.11.2014 15:48
Dziękujemy za uwagę, poprawione!

kobra47 17.11.2014 11:51
Neumann zgubił się

J 18.11.2014 00:44
Tam Gdzie Edmund towarzyszu Edwardzie hahahaha

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama