Wczoraj starogardzcy dzielnicowi przedstawili zarzuty dotyczące licznych kradzieży sklepowych. Usłyszał je 22-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna regularnie okradał miejscowe markety. Jego łupem padały głównie alkohol i artykuły chemiczne. Starogardzianin zabierał towary z półek i wychodził ze sklepu nie płacąc.
Jak ustalili pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze w lipcu i sierpniu br. mężczyzna 6-krotnie dopuścił się kradzieży. Wczorajsza, kolejna próba okazała się nieskuteczna. Złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku.
Niebawem 22-letni starogardzianin stanie przed sadem, gdzie odpowie za popełnione kradzieże. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.



























![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)

![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze