sobota, 4 kwietnia 2026 12:01
Reklama

Magda Gessler wróciła na Kociewie! Czy rewolucja się udała?

W środę wieczorem Magda Gessler, słynna polska restauratorka, powróciła do Tczewa, by dokończyć nagrywanie odcinka „Kuchennych rewolucji”. Czy tczewska restauracja zdała egzamin?
Magda Gessler wróciła na Kociewie! Czy rewolucja się udała?

Przypomnijmy, że Magda Gessler od 12 do 15 maja dokonywała w Tczewie kuchennej rewolucji we włoskiej restauracji Mio Angel na Suchostrzygach. Zasady programu polegają na tym, że po kilku tygodniach restauratorka wraca do lokalu i go kontroluje, czyli sprawdza czy założenia kuchennej rewolucji zostały wcielone w życie przez właścicieli i pracowników restauracji. Wspomniany powrót nastąpił dziś wieczorem (16 lipca) ok. godz. 19.

Tradycyjnie oprócz kręcenia odcinka, Magda Gessler znalazła kilka minut na rozmowę z tczewianami i pozowanie z nimi do zdjęć.

Ekipa TVN potwierdziła nam, że odcinek z Tczewa zostanie wyemitowany po wakacjach, we wrześniu. A czy Magdzie Gessler zasmakowały dania Mio Angel? Odpowiedź brzmi tak, restauratorka podpisała się pod tą rewolucją. Więcej szczegółów niestety zdradzić nie możemy. Pełen przebieg majowej i lipcowej wizyty Magdy Gessler w Tczewie poznamy we wrześniu.

Czy Waszym zdaniem w Starogardzie Gd. przydałaby się także "Kuchenna rewolucja"?

GALERIA ZDJĘĆ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

20.07.2014 04:43
Ile jadu aż przykro czytać!,,,,

17.07.2014 20:49
miseczki!

gościu 17.07.2014 19:17
Aktualnie nie ma dobrej restauracji w stolicy kociewia !!! Może w końcu jakiś właściciel odważyłby się !!!!!!!

17.07.2014 20:28
Starogard to dziura tylko wstyd i nikogo nie zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zeneon 17.07.2014 18:50
Ale wydarzenie ja nie mogę... Wow sensacja jak nic Geslerowa w Starogardzie... media juży chba nie mają co pisać... smiech na sali

17.07.2014 20:14
jestes baran, nawet nie potrafisz czytac zrozumieniem a w szkole to jestes napewno najlepszy osiol :)

Gość 17.07.2014 12:34
Tczew w gminie Starogard :)

17.07.2014 13:50
oj czepiasz sie, jest napisane czyt w STG chcecie rewolucji

17.07.2014 16:31
Ja nie biore to za ironie "Tczew w gminie Starogard :)", poniewaz 3 sierpnia z Gdansk trasa 91 przez srodek miasta Tczewa przejada zawodnicy wyscigu Tour de Pologna do Malborka i znow darmowa reklama telewizyjna dla miasta Tczewa a nasze miasto Starogard, jakosc prawie wszyscy lukem omijaja :(

17.07.2014 11:36
jaka miss na zdjciu

17.07.2014 11:56
Miss paskuda i wredna baba.

17.07.2014 14:22
konkretna, stanowcza i wie czego chce to nie znaczy wredna od razu

17.07.2014 15:26
kulturo i dobrym wychowaniem to Ty nie grzeszyc, zapewno jestes nie tylko paskuda ale potworem, ktoremu brakuje lustra i samokrytyzmu gosciu -:)

17.07.2014 20:41
Stara, kudłata komunistyczna paskuda. Nawet tona pudrów oraz beczka kremów i mazideł temu babsku nie pomoże. Na dodatek baba ma wredny charakter. Zapytajcie w Dolina Charlotty co tam wyprawiała. Myśli grube babsko, że jest kolejnym cudem świata i wszyscy muszą ją podziwiać?. Tylko tak się jej wydaje.

Reklama
Reklama
Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Muzeum Ziemi Kociewskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach – twórczość malarska Moniki Osowskiej”, który odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godz. 17:00 w Ratuszu Miejskim w Starogardzie Gdańskim (ul. Rynek 1).Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć prace Moniki Anny Osowskiej, artystki urodzonej w Starogardzie Gdańskim, która obecnie mieszka w Mirycach w gminie Skórcz. Na co dzień pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia, gdzie zajmuje się dostarczaniem posiłków pacjentom, a swoją pasję do malarstwa rozwija od wielu lat.Artystka od lutego 2018 roku jest członkinią Grupy Twórczej „Kreska” działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Skórczu. W 2025 roku dołączyła również do Stowarzyszenia Twórców „Feniks”.W twórczości Moniki Osowskiej dominują motywy przyrodnicze – artystka szczególnie ceni piękno natury, które często pojawia się w jej obrazach. Maluje również twarze kobiet i dziewczynek, anioły oraz obrazy o tematyce religijnej. Jej styl wyróżniają intensywne kolory, wyraźne linie oraz bogactwo detali.Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników sztuki do udziału w wydarzeniu i poznania twórczości lokalnej artystki.SEO (max 150 znaków):10 kwietnia w Ratuszu w Starogardzie Gdańskim odbędzie się wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach” – malarstwo Moniki Osowskiej. Start o 17:00.Data rozpoczęcia wydarzenia: 10.04.2026
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie Człowieku.Te chelikoptery to nic Więcej jak zastraszania Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi Polacy borykają się na Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem Autor komentarza: Zabros...Treść komentarza: Witam.Dobrze że są pieniądze i cos robią ale by trza było pomyśleć o odcinku drogi ul.Chopina przy Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym.Droga się zapada urywają misy olejowe w samochodach a najgorsze to że wybija szambo i się przelewa na drogę.Na tą chwilę zaczyna znowu się zapadać pod wpływem nieszczelności rur położonych od szamba przez ulice .Co roku przyjeżdża ekipa zasypuje dół układa trelinkę i tylko tyle, zamiast wymienić rury.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 07:34Źródło komentarza: Są pieniądze na remont pustostanów w mieście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama