Orszakowi, który prowadziła policja i amazonki z ZSR CKP w Bolesławowie, przewodniczył ks. proboszcz Dariusz Leman. Dzieci z palmami jechały na szkolnym osiołku.
Pogoda w „Pięknym zakątku” dopisała. Parafianie też.
Było to piękne, publiczne wyznanie Naszej wiary.
Zaproszenie
W Święta Wielkanocne ks. proboszcz zaprasza do kościoła zbudowanego 24h, gdzie przygotowano wierną replikę Całunu Turyńskiego, jego historię oraz materiał filmowy dotyczący relikwii z grobu Jezusa.
- Przez dwa dni Świąt Wielkanocnych, od godz.8.30 do 19.00, będzie istniała możliwość poznania tej tajemnicy – zaprasza ks. Darek.
Zdjęcia w zakładce Galerie




![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)

![[NAGRANIE] Pościg za ukradzioną ciężarówką. Policjanci wyciągnęli kierowcę siłą z kabiny [NAGRANIE] Pościg za ukradzioną ciężarówką. Policjanci wyciągnęli kierowcę siłą z kabiny](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-nagranie-poscig-za-ukradziona-ciezarowka-policjanci-wyciagneli-kierowce-sila-z-kabiny-1775646569.jpg)


![[FOTO] Nowoczesny i przyjazny Oddział dla młodych osób w Kocborowie po wielkim remoncie [FOTO] Nowoczesny i przyjazny Oddział dla młodych osób w Kocborowie po wielkim remoncie](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-nowoczesny-i-przyjazny-oddzial-dla-mlodych-osob-w-kocborowie-po-wielkim-remoncie-1775633558.jpg)


























Napisz komentarz
Komentarze