- Pan burmistrz przebywa na zwolnieniu lekarskim od dnia trzeciego marca 2014 roku. Jest to zwolnienie długoterminowe, trwające więcej niż trzydzieści dni – mówi zastępca burmistrza, Janusz Kosecki.
Na ile poważny jest stan zdrowia burmistrza? Kto w razie rezygnacji z udziału w wyborach samorządowych będzie chciał zastąpić R. Dąbka? Na to pytanie nikt oficjalnie nie chce udzielić odpowiedzi.





![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)

![[NAGRANIE] Pościg za ukradzioną ciężarówką. Policjanci wyciągnęli kierowcę siłą z kabiny [NAGRANIE] Pościg za ukradzioną ciężarówką. Policjanci wyciągnęli kierowcę siłą z kabiny](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-nagranie-poscig-za-ukradziona-ciezarowka-policjanci-wyciagneli-kierowce-sila-z-kabiny-1775646569.jpg)


![[FOTO] Nowoczesny i przyjazny Oddział dla młodych osób w Kocborowie po wielkim remoncie [FOTO] Nowoczesny i przyjazny Oddział dla młodych osób w Kocborowie po wielkim remoncie](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-nowoczesny-i-przyjazny-oddzial-dla-mlodych-osob-w-kocborowie-po-wielkim-remoncie-1775633558.jpg)


























Napisz komentarz
Komentarze