Turniej odbył się w sobotę (26 października) na Strzelnicy Brackiej. W strzelaniu (pozycja stojąc, 50 m) wystartowało sześć drużyn.
Wyniki: 1 miejsce – Castrol (KAZ Skarszewy), 2 - Star-Wik, 3 – KP Państwowej Straży Pożarnej, 4 - Urząd Miasta, 5 - Areszt Śledczy, 6 – KP Policji.
Zwycięska drużyna Castrol Polska (10 pkt) złożona z zawodników skarszewskiej spółki KAZ wystąpiła w składzie: Patrycja Oerlich (indywidualnie w zawodach ostrzelała najlepiej), Bogusław Berendt, Grzegorz Pepliński.
Nie udało się wystawić reprezentacji starogardzkich mediów. Organizatorzy pozwolili mi strzelać poza konkursem. Strzeliłem 27 pkt na 50 możliwych. Ten bardzo dobry wynik Lech magnuszewski i Jarek Czyżewski potwierdzili stosownym wpisem, na pamiątkowej tarczy.





























![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze