piątek, 30 stycznia 2026 23:53
Reklama
Reklama

Poszukiwany przez policję ukrył się w kanapie

Policjanci z Lubichowa zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 37-latka. Mężczyzna ukrył się w tapczanie swojego znajomego. Zauważył go jeden z interweniujących policjantów. Mieszkaniec gminy Lubichowo został przekonwojowany do starogardzkiej komendy skąd trafił za kratki aresztu śledczego.
Poszukiwany przez policję ukrył się w kanapie

Wczoraj wieczorem policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań w gminie Lubichowo. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam ukrywać się poszukiwany przez starogardzki sąd 37-latek.

Drzwi otworzył jeden z domowników. Podczas rozmowy z właścicielem mieszkania policjanci zauważyli niedomkniętą kanapę. Po jej otworzeniu okazało się, że w skrzyni przeznaczonej na przechowywanie pościeli ukrył się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

Mundurowi ustalili i potwierdzili jego tożsamość. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach wyszło na jaw, że mieszkaniec gminy Lubichowo jest poszukiwany przez sąd 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże i niestosowanie się do wyroku sądu.

Ponadto 37-latek był poszukiwany przez miejscową prokuraturę w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna został osadzony w areszcie śledczym, gdzie odbywać będzie karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

25.10.2013 15:38
hahaha chyba szafy nie miał, bo by tam się schował haha stary a głupi..

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama