Macie wspaniałego księdza
- Macie tu wspaniałego księdza, znamy się od paru lat – mówił, lekko przeziębiony lider VOXu Witold Paszt. - Dziś wykonamy kolędy w aranżacji Janusza Piątkowskiego i powiem, że tak pięknej aranżacji jeszcze nie spotkaliśmy.
Rzeczywiście, chóralny śpiew w wykonaniu Witolda Paszta, Dariusza Tokarzewskiego i Jerzego Słoty brzmiał pięknie. Do tego zespół miał wokalne wsparcie ponad tysiąca słuchaczy, który w sobotni wieczór przyszli na koncert do świątyni.
Przeboje
Po kolędach usłyszeliśmy kilka przebojów. Zaczęli od „Magdaleny”. W hołdzie zmarłemu Krzysztofowi Klenczonowi zaśpiewali „Co nam w duszy gra” i , Płoną góry płoną lasy”.
Potem była „Alicja” z repertuaru Smokie i już własne: „Bananowy song” i wielki przebój „Szczęśliwej drogi już czas”.
- Życzymy sobie abyście zawsze byli piękni jak dziś, aby w naszym kraju było wiele radości i życzliwości, i powodów do niej. Kochajmy się - mówił Paszt.
Potem, z dedykacją dla śp. Marka Grechuty, zaśpiewali „Świat w obłokach”, a na bis „Gaj”.
Podziękowania
Na zakończenie koncertu były zasłużone gratulacje dla organizatora przedsięwzięcia, skarszewskiego duszpasterza, proboszcza najmłodszej parafii, ks Darka, były podziękowania dla sponsorów, medialnych patronów, publiczności. Udanego, pięknego koncertu, gratulował Robert Stoliński, wiceburmistrz „Pięknego zakątka”.
- To wy jesteście tym sercem, to dzięki wam ta parafia żyje. Dziękuję wam za to wsparcie – mówił lekko wzruszony takimi wyrazami życzliwości ks proboszcz Darek Leman.
Więcej w "Gazecie Kociewskiej"











![[FOTO] Rekordowa zbiórka krwi w gminie Zblewo! [FOTO] Rekordowa zbiórka krwi w gminie Zblewo!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-rekordowa-zbiorka-krwi-w-gminie-zblewo-1765870993.jpg)




















![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)



![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone! [AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-policjanci-poszukuja-15-letniej-oliwii-jej-zycie-moze-byc-zagrozone-1765590140.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze