Wczoraj po południu policjanci z Lubichowa patrolując ulicę Kościuszki w miejscowości Osieczna zauważyli jadącego rowerem mężczyznę. Cyklista na widok radiowozu zeskoczył z pojazdu i zaczął go prowadzić. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić trzeźwość tego uczestnika ruchu. Podczas badania okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego ma w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę.
Niebawem zatrzymany przez policjantów przestępca drogowy stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.
Tylko w ubiegłym roku starogardzka drogówka zatrzymała aż 261 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.
Reklama
Rowerzysta miał ponad 3 promile. Ledwo trzymał się na nogach
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta, którego wczoraj zatrzymali policjanci z Lubichowa. 37-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna na widok radiowozu zeskoczył z jednośladu i zaczął prowadzić swój pojazd. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwym grozi kara do roku pozbawienia wolności.
- (źródło: KPP Starogard Gdański)
- 03.01.2013 15:01 (aktualizacja 17.08.2023 03:10)

Data dodania:
03.01.2013 15:01
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie
Człowieku.Te chelikoptery to nic
Więcej jak zastraszania
Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi
Polacy borykają się na
Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem Autor komentarza: Zabros...Treść komentarza: Witam.Dobrze że są pieniądze i cos robią ale by trza było pomyśleć o odcinku drogi ul.Chopina przy Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym.Droga się zapada urywają misy olejowe w samochodach a najgorsze to że wybija szambo i się przelewa na drogę.Na tą chwilę zaczyna znowu się zapadać pod wpływem nieszczelności rur położonych od szamba przez ulice .Co roku przyjeżdża ekipa zasypuje dół układa trelinkę i tylko tyle, zamiast wymienić rury.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 07:34Źródło komentarza: Są pieniądze na remont pustostanów w mieście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama





































Napisz komentarz
Komentarze