Wczoraj przed południem kryminalni ze Starogardu i Gdańska podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 91 gram marihuany i ponad 55 gram haszyszu. Narkotyki ukryte były na terenie prywatnej posesji w gminie Starogard. Policjanci zatrzymali także właściciela zabezpieczonych narkotyków.
W działaniach ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej uczestniczył również przewodnik z psem wyspecjalizowanym do wyszukiwania środków odurzających.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie śledczy ustalają źródło z jakiego pochodziła przejęta przez mundurowych marihuana i haszysz. Niebawem zatrzymany przez kryminalnych 22-latek usłyszy zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa.
Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze