Zmiany w starogardzkim Prawie i Sprawiedliwości. Leszek Ćwirko –Godycki- radny powiatowy i nauczyciel historii zastąpił na stanowisku powiatowego przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości Danielę Chrapkiewicz. Ogłosił to na specjalnej, piątkowej konferencji prasowej Jacek Kurski, prezes pomorskiego PiS.
- Uprzedzam pytania - uśmiechała się D. Chrapkiewicz. - Jestem całkowicie zdrowa. Chcę sobie wziąć roczny urlop od polityki.
Jacek Kurski przybył na konferencję w krótkich spodenkach. Tłumaczył, że jest w drodze na urlop w Bieszczady. Pytany o rozłam w koalicji PiS i LPR w starogardzkiej Radzie Miejskiej powiedział, że osobiście zaangażował się w mediacje i spotkał się z Heleną Bugaj.
- Pani Helena z grupą radnych odmówiła wstąpienia do Prawa i Sprawiedliwości - powiedział Kurski. - Dlatego dziś nie jest przewodniczącą Rady Miejskiej. Politykę trzeba traktować profesjonalnie.
Kurski zdradził, że chciałby wystartować w przyszłorocznych wyborach do Europarlamentu.
Oznacza to, że D. Chrapkiewicz mogłaby wrócić do Sejmu. Kurski namawia ją jednak do ubiegania się o urząd prezydenta Starogardu Gd. Była posłanka nie mówi nie, ale wolałaby wrócić do Sejmu.
Reklama
Kurski w krótkich spodenkach
KOCIEWIE. STAROGARD GD. Poseł Jacek Kurski przybył do Starogard Gd. w krótkich spodniach. Tłumaczył, że jest w drodze na urlop w Bieszczady. Wpadł, aby ogłosić o zmianach w lokalnych władzach PiS.
- Jarosław Stanek
- 02.08.2008 00:06 (aktualizacja 10.08.2023 03:17)

Data dodania:
02.08.2008 00:06
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ALTreść komentarza: Dobrze, że wreszcie jest - choć mogła być trochę większa. A o salę zabiegał jeszcze śp.dyrektor A.Lubiński ponad 40 lat temu. Niech sala cieszy wszystkich uczniów !Data dodania komentarza: 11.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Nowa sala gimnastyczna w „Czwórce” oficjalnie otwartaAutor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: Następny, który widział ronda na obwodnicy Starogardu. Człowieku, zgłoś się do poradni, pomogą ci. Wady wzroku da się leczyć.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:33Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: A w którym mi8ejscu, niebożę, zobaczyłaś rondo na obwodnicy? A wy, 27 stawiających kciuka doi góry, to gdzie takie ronda widzieliście? Andzia, czy ty zjadłaś za dużo, czy wypiłaś za mało? A gdzie ty widziałaś, że nie będzie ekranów dźwiękochłonnych? Jesteś bystrooka, skoro na takiej prezentacji dostrzegłaś brak ekranów. Mega świństwo dla mieszkających starogardzian jest stanie w korkach spowodowanych przez ruch tranzytowy w centrum miasta.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:29Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: AndrewTreść komentarza: Mając jeszcze paliwo z starych dostaw podnoszą ceny,i dziwić się że ludzie tęsknią za komuną.Sami pchają ich w jej objęcia!!!!!!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 22:08Źródło komentarza: [PORÓWNANIE] Szaleństwo na stacjach paliw! Ceny galopują w górę z godziny na godzinę!Autor komentarza: ObcyTreść komentarza: Ale wymyślił "dziadek mróz".Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Zima w Smętowie Granicznym na sportowo – nowe tory do narciarstwa biegowego przy GOKSiRAutor komentarza: Wyborca obiektywnie.Treść komentarza: Przykra sprawa ,ale najważniejsze ,ze burmistrzowi się dobrze żyje.
Czy wiecie ile ma pensji ?
Wiecej niż niejeden minister,bo ok.20 tysiecy brutto.
Miasteczko malutkie a pensja ogromna.
Natomiast biedni emeryci płaczą i płacą wysokie rachunki.
Taka to sprawiedliwość w naszym kraju.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:16Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen ciepła w Skórczu. Mieszkańcy: „Albo opłaty, albo jedzenie”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama




![[FOTO, WIDEO] Motocykliści rozpoczęli sezon w Sobowidzu [FOTO, WIDEO] Motocykliści rozpoczęli sezon w Sobowidzu](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-wideo-motocyklisci-rozpoczeli-sezon-w-sobowidzu-1773777138.jpg)






















![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)




![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)


Napisz komentarz
Komentarze