Akcja odbyła się w Leśnictwie Kochanki i zgromadziła szerokie grono uczestników. Wśród nich znaleźli się m.in. Janusz Stankowiak – Prezydent Miasta Starogard Gdański, jego zastępca Tadeusz Błędzki, radni, samorządowcy, służby mundurowe, a także mieszkańcy i uczniowie lokalnych szkół. Tak liczna obecność pokazuje, jak ważne są inicjatywy łączące społeczność wokół troski o naturę.
Szczególnym elementem tegorocznej edycji była nowa inicjatywa „Rośniemy razem. Dzieci i drzewa”. Do udziału zaproszono mamy wraz z rodzinami, które powitały na świecie dzieci w 2025 roku. Wspólnie stworzyli oni symboliczny, leśny zakątek – miejsce, które będzie rosło razem z najmłodszymi.
Przed rozpoczęciem prac leśnicy przeprowadzili krótki instruktaż, dzięki czemu każdy uczestnik mógł właściwie posadzić swoje drzewo i przyczynić się do powstania trwałego, zdrowego ekosystemu. Każde posadzone drzewo to mały krok w stronę zdrowszej i piękniejszej przyrody.
Takie działania mają ogromne znaczenie – nie tylko dla środowiska, ale także dla budowania świadomości ekologicznej i wzmacniania więzi społecznych. Serdeczne gratulacje dla organizatorów za tę wartościową i inspirującą inicjatywę.




























![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze