1 sierpnia - piątek jest 213 dniem roku - 31 tydzień roku.
Słońce wzeszło o godz. 4:57 zachód o godz: 20:46. Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 1 godz. 21 min. i dłuższy od najkrótszego o 8 h 33 min.
1 sierpnia imieniny obchodzą:
Alfons, Justyn, Akcjusz, Aleksander, Antonin, Brodzisław, Eleazar, Etelwold, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Marceli, Nadzieja, Nemezjusz, Nemezy, Rudolf, Rudolfa, Rudolfina, Salomea, Wiara, Wiercisław
1 sierpnia innymi wydarzeniami także są:
- Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara
- Światowy Dzień Karmienia Piersią
- Dzień Światowej Sieci Internetowej
- Dzień Pamięci Warszawy
1 sierpnia w Kościele Katolickim przypada wspomnienie/święto: św. Alfons Maria Liguori, biskup i doktor Kościoła






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze