28 czerwca - sobota jest 179 dniem roku - 26 tydzień roku.
Słońce wzeszło o godz. 4:17 zachód o godz: 21:01. Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 3 min. i dłuższy od najkrótszego o 9 h 2 min.
28 czerwca imieniny obchodzą:
Ireneusz, Leon, Argymir, Ekhard, Heraklides, Heron, Józef, Leona, Lubomir, Marcela, Paweł, Plutarch, Seren, Serena, Wincencja, Wincentam, Zbrosław, Wincentyna
28 czerwca br. innymi wydarzeniami także są:
- Dzień Szwagra
28 czerwca w Kościele Katolickim przypada wspomnienie/święto: Święto Niepokalanego Serca Maryi























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze