W czwartek wieczorem policjanci ze Skórcza podczas dwudniowych działań ukierunkowanych na zatrzymywanie osób poszukiwanych zdobyli informację na temat 37-letniego mieszkańca Kociewia, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Do tej pory mężczyzna ukrywał się poza granicami kraju, a niedawno wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod ustalony adres, gdzie w wyniku podjętej interwencji zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Smętowo Graniczne.
Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu danych osobowych w policyjnych kartotekach mundurowi potwierdzili swoje ustalenia. Mężczyzna był poszukiwany 2 listami gończymi oraz 2 nakazami w celu odbycia orzeczonej przez sąd kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione wykroczenie, oraz przestępstwa takie jak kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, a także przestępstwo nie alimentacji.
Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową. Teraz, zgodnie z decyzją sądu mężczyzna spędzi łącznie 412 dni za kratkami, gdzie będzie odbywał orzeczone przez sąd kary.
Reklama
Poszukiwany 2 listami gończymi trafił do aresztu
Policjanci z Posterunku Policji w Skórczu zatrzymali mężczyznę ściganego 2 listami gończymi. 37-letni mieszkaniec Kociewia był również poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa i wykroczenie. Teraz zgodnie z decyzją sądu mężczyzna spędzi za kratkami łącznie najbliższe 412 dni.
- 31.05.2025 15:32
- Źródło: KPP Starogard

Reklama

























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze