wtorek, 27 stycznia 2026 21:55
Reklama
Reklama

[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] PILNE: Zaginął 47-latek. Jego życie może być zagrożone

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą poszukiwania Aleksandra, 47-letniego mieszkańca Tczewa, który wczoraj tj. 15 maja około godziny 21:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE]  PILNE: Zaginął 47-latek. Jego życie może być zagrożone

Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. W momencie zaginięcia ubrany był w szarą czapkę, brązową kurtkę w kratę oraz beżowe spodnie.

Nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. 

Z uwagi na okoliczności zaginięcia, istnieje realne zagrożenie dla jego życia i zdrowia.

Wszystkie osoby, które widziały 47-latka lub mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod numerem telefonu 47 74 28 222 lub z numerem alarmowym 112.

Każda informacja może być kluczowa. Zapewniamy anonimowość.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zbig 16.05.2025 18:15
Jeśli poszukują, to Aleksandra Szpotana. Nie zaśmiecajmy mediów niechlujną polszczyzną.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama