
Pacjenci mogą liczyć na odświeżenie wnętrz, w tym malowanie pomieszczeń oraz wymianę podłóg, co z pewnością poprawi komfort ich wizyt. W trakcie trwania remontu, tymczasowa rejestracja została przeniesiona na piętro, do gabinetu nr 8 (dostępna jest winda). Rejestracja telefoniczna pozostaje bez zmian.
Ośrodek prosi pacjentów o cierpliwość i ostrożność podczas trwania prac, dziękując za wyrozumiałość. Wszystkie zmiany w funkcjonowaniu gabinetów będą na bieżąco komunikowane. Po zakończeniu remontu Ośrodek zyska nową jakość, a pacjenci będą mogli korzystać z bardziej funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni.






























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze