sobota, 14 marca 2026 16:06
Reklama

Innowacje i jakość w ogrodzie – poznaj ofertę marki Oleo-Mac

Victus-Emak to polski oddział międzynarodowej grupy Emak S.p.A., uznanego lidera w branży ogrodniczej, który dostarcza produkty marki Oleo-Mac – znane na całym świecie z niezawodności i doskonałej jakości. Nasza firma skupia się na zapewnianiu klientom profesjonalnych rozwiązań, które łączą w sobie zaawansowaną technologię, trwałość oraz wyjątkową funkcjonalność.
  • Źródło: Art. sponsorowany
Innowacje i jakość w ogrodzie – poznaj ofertę marki Oleo-Mac

Oleo-Mac – ponad 50 lat tradycji i jakości

Marka Oleo-Mac została założona w 1972 roku w regionie Reggio Emilia we Włoszech i od samego początku postawiła na innowacyjność oraz wysoką jakość swoich produktów. Pierwotnie firma skupiła się na produkcji pilarek oraz silników dwusuwowych, jednak dzięki dbałości o detale i stałemu doskonaleniu technologii, szybko zdobyła renomę na rynku międzynarodowym.

Z biegiem lat Oleo-Mac rozszerzył swoją ofertę, wprowadzając do sprzedaży coraz więcej różnorodnych urządzeń ogrodniczych, które stały się niezastąpione zarówno dla amatorów ogrodnictwa, jak i dla profesjonalistów.

Victus-Emak – budujemy zaufanie na rynku polskim

Nasza obecność na polskim rynku sięga 1989 roku, kiedy to powstała firma Victus International Trading S.A., pionier w dziedzinie sprzedaży sprzętu ogrodniczego. Od tego czasu konsekwentnie budujemy swoją pozycję, oferując klientom produkty najwyższej jakości, które zyskały uznanie dzięki swojej solidności i niezawodności. W 2005 roku dołączyliśmy do grupy Emak S.p.A., co umożliwiło nam dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz wsparcia międzynarodowej grupy.

Dziś Victus-Emak oferuje nie tylko maszyny Oleo-Mac, ale także szeroki wybór produktów innych znanych marek, takich jak: Victus, Ikra, OM Line, Hozelock, Chrysal, Haaga, Carlton, Rostaing, Kamikaze, Pulmic i Keeper, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić różnorodne potrzeby naszych klientów.

Dlaczego warto postawić na Oleo-Mac?

  1. Doświadczenie i nowoczesne technologie
    Przez ponad 50 lat marka Oleo-Mac doskonaliła swoje produkty, aby zapewnić klientom sprzęt ogrodniczy najwyższej jakości, który łączy w sobie innowacyjność i solidność. Produkty są projektowane z myślą o potrzebach użytkowników, a każdy model jest testowany pod kątem jakości i trwałości.
  2. Kompleksowa oferta produktów
    Oleo-Mac oferuje różnorodny asortyment urządzeń ogrodniczych, w tym:
    • Kosy spalinowe – idealne do precyzyjnego koszenia trawy w miejscach trudno dostępnych;
    • Kosiarki spalinowe i elektryczne – zapewniające idealnie przystrzyżony trawnik;
    • Glebogryzarki i wertykulatory – doskonałe do przygotowania gleby do upraw;
    • Podkaszarki, dmuchawy, nożyce do żywopłotu – ułatwiające codzienne prace pielęgnacyjne w ogrodzie;
    • Traktory ogrodowe, urządzenia akumulatorowe, myjki, pompy, opryskiwacze, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki, agregaty prądotwórcze – sprzęt, który sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Każde z tych urządzeń cechuje się solidnym wykonaniem, długą żywotnością oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które sprawiają, że praca w ogrodzie staje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

  1. Innowacje i troska o środowisko
    Emak, producent Oleo-Mac, stawia na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, wprowadzając do oferty urządzenia z silnikami o niskiej emisji spalin i energooszczędnymi technologiami. Produkty są również projektowane z myślą o ergonomii, co sprawia, że są łatwe w obsłudze i zapewniają komfort podczas pracy.
  2. Profesjonalne wsparcie i serwis
    Jako firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy klientom kompleksowe wsparcie techniczne i serwis na terenie całego kraju. Produkty Oleo-Mac objęte są gwarancją, a nasza rozbudowana sieć serwisowa gwarantuje szybkie i fachowe usługi naprawcze.

Grupa Emak – Twój partner w ogrodnictwie

Oleo-Mac to marka należąca do grupy Emak S.p.A., jednego z największych producentów sprzętu ogrodniczego w Europie, który działa w ponad 115 krajach na całym świecie. Dzięki temu, jako Victus-Emak Sp. z o.o., korzystamy z globalnego doświadczenia i możemy dostarczać naszym klientom w Polsce najnowocześniejsze rozwiązania i technologie.

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy produkty, które ułatwiają codzienną pracę w ogrodzie, a nasza oferta jest stale poszerzana, aby sprostać wymaganiom zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości produktów oraz dbałości o potrzeby klienta, Victus-Emak to marka, której możesz zaufać.

Wybierając nasze produkty, zyskujesz nie tylko sprzęt najwyższej klasy, ale także wsparcie doświadczonego zespołu, który zawsze jest gotów służyć pomocą i doradztwem. Stawiamy na niezawodność, innowacje i jakość – cechy, które od lat wyróżniają nas na rynku.

Dane kontaktowe:

Victus-Emak Sp. z o.o.
Biuro: ul. Karpia 37, 61-619 Poznań
Telefon stacjonarny: +48 61 823 83 69
Telefon komórkowy: +48 607 403 201
Strona internetowa: victus.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
„Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa „Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe, poetyckie widowisko teatralne „Baczyński” – spektakl poświęcony Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu: poecie, żołnierzowi i artyście, którego twórczość do dziś porusza kolejne pokolenia.Spektakl będzie można zobaczyć 20 marca 2026 roku w sali widowiskowej SCK w Starogardzie Gdańskim. Zaplanowano dwa pokazy: o godz. 11:00 oraz o 19:00.To intymna, pełna emocji opowieść, w której jeden głos i dźwięk fortepianu budują cały świat – świat młodości rozpiętej między wojną, miłością i twórczością. Scenariusz oparto na autentycznych wierszach Baczyńskiego, fragmentach książki Katarzyny Zyskowskiej „Szklane ptaki” oraz współczesnych monologach. Całości towarzyszy oryginalna muzyka grana na żywo.🎬 Twórcy spektaklu:Reżyseria: Piotr JankowskiScenariusz: Konrad SteinMuzyka: Viktoria KoshubaObsada: Viktoria Koshuba, Konrad Stein📅 Data: 20 marca 2026 r.⏰ Godziny: 11:00 i 19:00📍 Miejsce: Sala widowiskowa SCK, Starogard Gdański🎟 Bilety: 60 zł – dostępne w recepcji SCK oraz onlineWydarzeniu towarzyszyć będzie także wystawa poświęcona twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.To nie tylko spektakl o wojnie – to przede wszystkim opowieść o młodości, miłości i słowie, które bywa silniejsze niż broń.Data rozpoczęcia wydarzenia: 20.03.2026 11:00 – Data zakończenia wydarzenia: 20.03.2026 19:00
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ALTreść komentarza: Dobrze, że wreszcie jest - choć mogła być trochę większa. A o salę zabiegał jeszcze śp.dyrektor A.Lubiński ponad 40 lat temu. Niech sala cieszy wszystkich uczniów !Data dodania komentarza: 11.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Nowa sala gimnastyczna w „Czwórce” oficjalnie otwartaAutor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: Następny, który widział ronda na obwodnicy Starogardu. Człowieku, zgłoś się do poradni, pomogą ci. Wady wzroku da się leczyć.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:33Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: A w którym mi8ejscu, niebożę, zobaczyłaś rondo na obwodnicy? A wy, 27 stawiających kciuka doi góry, to gdzie takie ronda widzieliście? Andzia, czy ty zjadłaś za dużo, czy wypiłaś za mało? A gdzie ty widziałaś, że nie będzie ekranów dźwiękochłonnych? Jesteś bystrooka, skoro na takiej prezentacji dostrzegłaś brak ekranów. Mega świństwo dla mieszkających starogardzian jest stanie w korkach spowodowanych przez ruch tranzytowy w centrum miasta.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:29Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: AndrewTreść komentarza: Mając jeszcze paliwo z starych dostaw podnoszą ceny,i dziwić się że ludzie tęsknią za komuną.Sami pchają ich w jej objęcia!!!!!!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 22:08Źródło komentarza: [PORÓWNANIE] Szaleństwo na stacjach paliw! Ceny galopują w górę z godziny na godzinę!Autor komentarza: ObcyTreść komentarza: Ale wymyślił "dziadek mróz".Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Zima w Smętowie Granicznym na sportowo – nowe tory do narciarstwa biegowego przy GOKSiRAutor komentarza: Wyborca obiektywnie.Treść komentarza: Przykra sprawa ,ale najważniejsze ,ze burmistrzowi się dobrze żyje. Czy wiecie ile ma pensji ? Wiecej niż niejeden minister,bo ok.20 tysiecy brutto. Miasteczko malutkie a pensja ogromna. Natomiast biedni emeryci płaczą i płacą wysokie rachunki. Taka to sprawiedliwość w naszym kraju.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:16Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen ciepła w Skórczu. Mieszkańcy: „Albo opłaty, albo jedzenie”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama