- Pomiędzy Kopytkowem a Warlubiem doszło do kolizji 2 aut ciężarowych. W wyniku tego zdarzenia wstrzymany jest ruch w obu kierunkach. Na miejscu pracują służby. Objazdy zorganizowane zostały pomiędzy węzłem Warlubie, a Kopytkowo. Utrudnienia związane z koniecznością przepompowania paliwa mogą potrwać jeszcze kilka godzin - informuje rzecznik KPP Starogard.
Jak ustaliliśmy, droga została zablokowana ze względu na ryzyko wystąpienia pożaru. Jeden z pojazdów przewoził paliwo lotnicze, które po zderzeniu zaczęło wyciekać na jezdnię. Obecnie strażacy na bieżąco neutralizują wyciek i przepompowują pozostałe paliwo do zbiorników zastępczych.
AKTUALIZACJA:
Przed godziną 12 ruch na autostradzie A1 został przywrócony w obu kierunkach.
Kolizja dwóch ciężarówek na autostradzie A1! Droga zablokowana w obu kierunkach
Jak informuje policja, na 63 km autostrady A1 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Obecnie na miejscu pracują służby drogowe i policja. Droga w obu kierunkach jest zablokowana.
- Redakcja Kociewiak.pl
- 19.12.2023 09:27

Data dodania:
19.12.2023 09:27
Reklama
POLECANE
Przejdź do kategorii
Aktualności Na sygnale Region Kryminalne Gospodarka Rolnictwo Sport Turystyka Ekologia Edukacja Kultura Kociewski Lajt Historia Polityka Kościół Zdrowie Felieton Ogłoszenia #PomagaMY Video PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE Super Pupil ZOBACZ! POLECANE Ważne w kalendarzu Dobre rady Odeszli od Nas
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anton
Treść komentarza: Byłem świadkiem tego zdarzenia. Naprawdę dobrze zorganizowana pomoc ze strony osób przebywających nad jeziorem i biorących udział w akcji ratunkowej, jeszcze przed przybyciem służb. Na prowizorycznych rowerkach wodnych byli oni w stanie wydobyć poszkodowanego z głębi jeziora. Niezależnie od tragicznego finału, zaangażowanie tych ludzi zasługuje na słowa uznania i wdzięczności. Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.
Data dodania komentarza: 27.07.2026, 11:08
Źródło komentarza: WAŻNE: Tragedia w Twardym Dole! Nie żyje nurek
Autor komentarza: . . . . .
Treść komentarza: To ty Obajtek?
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 13:54
Źródło komentarza: Ropa tanieje, a paliwo wciąż drożeje. Diesel w Starogardzie kosztuje już 7,94 zł!
Autor komentarza: skandal
Treść komentarza: dziadostwo...
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 19:59
Źródło komentarza: Ropa tanieje, a paliwo wciąż drożeje. Diesel w Starogardzie kosztuje już 7,94 zł!
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: To podłe drzewo rośnie 50+ lat i tylko czyha żeby wyskoczyć przed samochód.
WYCIĄĆ WSZYSTKIE DRZEWA !!
Łatwiej jest jechać przepisowo, dębil więcej nikogo nie zabije.
Data dodania komentarza: 18.07.2026, 15:10
Źródło komentarza: WAŻNE: Tragiczny wypadek w Bolesławowie. Nie żyje 19-latek
Autor komentarza: ...
Treść komentarza: Kierujący jechał za wolno. Drzewo nie ustąpiło.
Data dodania komentarza: 18.07.2026, 11:52
Źródło komentarza: WAŻNE: Tragiczny wypadek w Bolesławowie. Nie żyje 19-latek
Autor komentarza: realia
Treść komentarza: Drzewo, które eliminuje szaleńców drogowych. Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami.
Data dodania komentarza: 18.07.2026, 11:43
Źródło komentarza: WAŻNE: Tragiczny wypadek w Bolesławowie. Nie żyje 19-latek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze