Zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godzinie 18.43. Do działań niezwłocznie zadysponowano miejscową jednostkę OSP Pogódki oraz strażaków z JRG Starogard, Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, a także patrol policji.
Ratownicy udzielili poszkodowanemu na miejscu pierwszej pomocy, po czy śmigłowcem LPR został przetransportowany do placówki medycznej.
Obecnie policjanci ustalają bliższe okoliczności tego groźnego zdarzenia.
Reklama
Wypadek z udziałem quada. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Wczoraj w godzinach wieczornych służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem quada. Do zdarzenia doszło w miejscowości Pogódki. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
- 14.12.2023 13:21

Reklama
Reklama
Reklama






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze