środa, 30 lipca 2025 11:18
Reklama

[Poszukiwania zakończone] PILNE: Zaginęły dwie dziewczynki z powiatu tczewskiego!

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie poszukuje dwie nieletnie Wiktorię lat.14 oraz Oliwię lat.10 zamieszkałe w miejscowości Dąbrówka Tczewska. Wiktoria miała ubrane jasne dresowe spodnie, a Oliwia ciemne dresowe spodnie z czerwonymi kwiatkami.
  • Źródło: KPP Tczew
[Poszukiwania zakończone] PILNE: Zaginęły dwie dziewczynki z powiatu tczewskiego!

- Nieznane są okoliczności zaginięcia dziewczynek. Prosimy o udostępnianie tego postu wśród Waszych znajomych i tym samym zwiększenie szansy na ich odnalezienie - apelują policjanci z Tczewa. 

Jeśli widziałeś gdzieś zaginione lub znasz miejsce ich pobytu, skontaktuj się pilnie Policją pod nr. 47-74-28-222 lub numerem alarmowym 112. 
 

AKTUALIZACJA: Jak informuje Policja, dziewczynki zostały odnalezione, są całe  i zdrowe. Dziękujemy za powielania tej tej wiadomości i wszelkie przekazane Policji informacje.

Reklama

Podziel się

KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Sama manifestacja ok, chociaż nie wiem jaki to ma sens skoro obecnie pewnie z 99% Polaków (włącznie z politykami) jest przeciwko nielegalnej imigracji. Problemem jest fakt, że tego typu akcje przyciągają też niestety różnych idiotów. Wystarczy poczytać komentarze na fb. Na szczęście widzę, że te najgorsze usuwacie i bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 21.07.2025, 13:28Źródło komentarza: Obcokrajowiec uderzony zgrzewką wody i zwyzywany. Sprawą zajęła się policjaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)
Reklama
Reklama
Reklama