Jak poinformował nas mł. kpt. Michał Swobodziński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie, od 17 do 19 lutego strażacy interweniowali 81 interwencji.
Zgłoszenia dotyczyły głownie powalonych drzew i połamanych gałęzi (72 wyjazdy). Silny wiatr uszkodził także 5 dachów oraz 2 opierzenia budynków. Jedno ze zgłoszeń dotyczyło uszkodzonej fotowoltaiki oraz samochodu osobowego.
Jak zapowiadają synoptycy, dziś czeka nas pogodowa powtórka z weekendu. Strażacy zapowiadają, że są w pełnej gotowości do niesienia pomocy.
Reklama
Zerwane dachy i powalone drzewa. Strażacy interweniowali ponad 80 razy
Ponad 80 interwencji w związku z silnym wiatrem odnotowali strażacy z powiatu starogardzkiego. Wichura spowodowała ogromne straty materialne, na szczęście nikt nie został ranny.
- 20.02.2023 13:28

Reklama
Reklama
Reklama

























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze