Nocna Włóczęga to cykl trzech marszy leśnych i jednego miejskiego. Wydarzenia odbywają się wiosną, latem, jesienią i zimą. Uczestnicy wypraw mogą liczyć na ciepły prowiant i mile spędzony czas przy ognisku.
- Tylko podczas tego wydarzenia jest możliwość zobaczenia lasu nocą z dodatkowymi atrakcjami podczas wypoczynku - mówią organizatorzy i dodają, że każdy uczestnik dostanie pamiątkowy, niepowtarzalny gadżet.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatne - 20 zł od osoby, lub 60 zł za uczestnictwo we wszystkich Nocnych Włóczęgach. Wpisowe należy wpłacić na konto SMCzW: 37 8342 0009 4100 7747 2000 0001.
Zgłoszenia kierować można mailowo na adres: [email protected]. Formularz powinien zawierać imię i nazwisko oraz potwierdzenie przelewu.
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 604436193.
Reklama
Nocna Włóczęga w Czarnej Wodzie
Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody zaprasza na leśną wędrówkę pod nazwą „Nocną Włóczęgę”. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą moli przeżyć niezwykłą przygodę, poznać nowe osoby oraz spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze.
- 17.02.2023 15:40

Reklama
Reklama
Reklama























![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze