Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się po całym obiekcie. Na miejsce skierowano 7 zastępów z państwowej i ochotniczej straży pożarnej.
Budynek spłonął niemalże doszczętnie, jednak nikt szczęśliwie nie został ranny. Na miejsce przybyli również policjanci. Przyczyny pożaru badać będzie specjalna komisja.
Reklama
PILNE: Płonie stolarnia w miejscowości Kolonia Ostrowicka w gminie Gniew. Z ogniem walczy 7 zastępów straży pożarnej
Dziś, 2 listopada, przed godziną 20 w budynku stolarni w miejscowości Kolonia Ostrowiecka w gminie Gniew doszło do pożaru.
- 02.11.2022 20:33

Reklama
Reklama
Reklama






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)







