Po godzinie 10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Rusek. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z JRG Starogard oraz okolicznych jednostek OSP. W momencie przybycia pierwszych zastępów, pożar był mocno rozwinięty, a z górnej części budynku wydobywały się kłęby czarnego dymu. Z naszych ustaleń wynika, że śmierć na miejscu poniosła kobieta, mieszkanka tego domu.
O zdarzeniu poinformowano wójta gminy Bobowo, który niezwłocznie przybył na miejsce razem z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dom zamieszkiwany był przez wiele osób, dlatego niezbędne było zorganizowanie im noclegu.
Czynności na miejscu prowadzili również policjanci.
Rodzinie i bliskim Redakcja Gazety Kociewskiej składa wyrazy współczucia.
Wkrótce podamy więcej informacji w tej sprawie.
Reklama
Tragiczny pożar w miejscowości Rusek w gminie Bobowo. Nie żyje kobieta
W sobotę, 1 października, w miejscowości Rusek w gminie Bobowo doszło do tragicznego w skutkach pożaru, który był spowodowany najprawdopodobniej rozszczelnieniem butli z gazem propan-butan. Żywioł zniszczył praktycznie cały budynek.
- 02.10.2022 10:23

Reklama





























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)
