sobota, 6 grudnia 2025 09:54
Reklama

Tragiczny wypadek w gminie Gniew. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Szprudowo. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 26-letni kierowca forda uderzył w tył samochodu kia, który zatrzymał się, aby skręcić w lewo. W wyniku tego uderzenia auto przemieściło się na przeciwległy pas ruchu, a jadące w przeciwnym kierunku audi uderzyło w jego bok. Niestety wskutek zderzenia trzech samochodów zginęła pasażerka samochodu kia, a trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.
Tragiczny wypadek w gminie Gniew. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Autor: OSP Gniew

28 sierpnia o godzinie 12.30 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej 91 w miejscowości Szprudowo. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 26-letni kierowca forda uderzył w tył samochodu kia, który zatrzymał się, aby skręcić w lewo. W wyniku tego uderzenia auto przemieściło się na przeciwległy pas ruchu, a jadące w przeciwnym kierunku audi uderzyło w jego bok. Niestety wskutek zderzenia trzech samochodów 68-letnia pasażerka samochodu kia poniosła śmierć na miejscu. Trzy osoby ranne zostały przewiezione do szpitala.

Apelujemy do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.
 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama