10 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie prowadzili działania w sprawie przestępczości związanej z wprowadzaniem do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi na miejscowym targowisku. Efektem pracy mundurowych było zatrzymanie 4 obywateli Bułgarii, dwóch kobiet w wieku 54 i 39 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 41 i 39 lat. Stróże prawa podczas działań zabezpieczyli ponad 1000 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi. Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy przedstawili im łącznie 40 zarzutów dotyczących wprowadzania do obrotu podrobionej odzieży.
Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.




























![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze