Policjanci kryminalni i dochodzeniowo- śledczy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pracowali nad sprawą zabójstwa 84- letniej mieszkanki Gdańska, do którego doszło 10 czerwca przy ul. Długie Ogrody. Ciało kobiety zostało znalezione na jednej z klatek schodowych. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej, technik kryminalistyki, który wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie zabezpieczał ślady na miejscu zdarzenia.
Równolegle nad sprawą intensywnie pracowali kryminalni, którzy zbierali informacje na temat tej zbrodni, ustalali świadków, rozmawiali z osobami, które mogły mieć wiedzę na temat okoliczności śmierci 84-latki oraz o sprawcy. Kryminalni sprawdzali i analizowali wielogodzinne zapisy z kamer monitoringu nie tylko z miejsca zdarzenia, ale również z innych części miasta. Zgromadzony materiał i informacje zdobyte przez kryminalnych doprowadziły ich do mieszkańca Gdańska, który już następnego dnia został przez nich zatrzymany, niedaleko od miejsca zbrodni. 54- latka policjanci przewieźli do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a dziś doprowadzili go do Prokuratury Rejonowej Gdańsk Śródmieście, gdzie przeprowadzane są z nim czynności procesowe. 84- letnia kobieta była najprawdopodobniej przypadkową ofiarą tego mężczyzny.
Za zabójstwo 54- latkowi grozi do 25 lat albo dożywotnie pozbawienie wolności.
![REGION: Policjanci zatrzymali 54- latka podejrzewanego o zabójstwo kobiety [WIDEO] REGION: Policjanci zatrzymali 54- latka podejrzewanego o zabójstwo kobiety [WIDEO]](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/xl-region-policjanci-zatrzymali-54-latka-podejrzewanego-o-zabojstwo-kobiety-wideo-1662650371.jpg)






















![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze